Резултати от 1 до 8 от общо 8

TV-out problem s G2 MX400

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    70
    #1

    TV-out problem s G2 MX400

    Golqma prostotiq stana s TVout-a i ne moga da razbera shto!? Kupih kartata i q zakachih. Pusnah q kym TV to i tq trygna. Kvo mi trqbvashe da butam kabelite i neshto onemq! Pomislih che kabelyt e kofti i slojih nov-koaksialen toq pyt. S winXP sym sega i kartata se razpoznava bez drug monitor. Za vtoriq e sivo poleto. Nishto ne stava kato mu dam 'detect'. Moje li da izgori izhoda ot kofti kabel(chichove zvukovi)? I ako izgori kak se razbira?

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    TV-out problem s G2 MX400

    С чинч от картата през коаксиален към TV-то не виждам как ще стане номера. Сложи си чинч към чинч или чинч към скарт (незнам как е при теб), ама внимавай къде пъхаш чинча в ТВ-то. Трябва ти видео входа. А иначе не виждам начин да ти изгори изхода

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    TV-out problem s G2 MX400

    Не ти трябва коаксиален кабел. Тука сигнала е относително нискочестотен. Трябва ти кабел като този с който се използва за връзка на видеото към телевизора.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    70
    #4

    TV-out problem s G2 MX400

    Ne znam kak svyrzwate koaksialen kabel i antenen vhod, no kakto i da e..

    Pitam nqkoj koito znae kak si e izgoril video izhada na G2. Dokolkoto znam vtoriqt RAMDAC e v integralnata shema i bi trqbvalo ako sym q udaril sys statichno elektrichwstvo da izgori chqlata. A towa mai stana dokato mesteh televizora vyrhu sekchiqta. Predpolagam che ot trieneto s laka plasmasata na TV-to se e naelektrizirala, a pyk az sum pipnal chincha dokato go slagam. Poletata v nView sa mi sivi i se chudq kvo moje da kara draiveryt da ne razpoznava kartata che e s TV-out. Kak raboti zashtitata na TV-out-a?

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    TV-out problem s G2 MX400

    Що не пробваш да изключиш монитора от видеокартата и да включиш само телевизора. Така като пуснеш компа ще има образ на телевизора и ще е ясно дали ти е изгорял TV-outа

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #6

    TV-out problem s G2 MX400

    малко извън темата ама

    аз пък немога да пусна филм който да върви и на компа и на телевизора,по едно време го бях направил да го дава и на двете ама после го прецаках,картата ми е GeForce4 MX 440 с S-VIDEO изход,някой ще може ли да ми помогне

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    70
    #7

    TV-out problem s G2 MX400

    Tova e gadnoto che nikak na trygva-sys/bez monitor, izkluchen komputyr, izkluchen televizor-neshte gadinata

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    TV-out problem s G2 MX400

    А в такъв случай явно наистина ти е повреден tv-outa

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам видеокарта PCI MX400
    От lsabg във форум Продава
    Отговори: 6
    Последно: 06-03-06, 18:05
  2. овърклок на GF2 MX400
    От saint056a във форум Овърклок
    Отговори: 44
    Последно: 10-11-02, 03:17
  3. Geforce2 MX400 забивки
    От saint056a във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 18
    Последно: 29-07-02, 10:09
  4. GF2 MX400 V/S GF4 MX420
    От saint056a във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 18
    Последно: 18-07-02, 22:15
  5. MX400 Pro-TD64S видеокарта от MSI...
    От LordOfEvil във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 13-09-01, 10:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе