Резултати от 1 до 9 от общо 9

Препоръчайте ми видео карта

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    14
    #1

    Препоръчайте ми видео карта

    Препоръчайте ми видео карта, компа ми е: дъно asus M2N nvidia nForce430 MCP, процесор AMD Athlon 64 X2 dual core 4000+; ram 2gb сега съм с видео карта Nvidia Geforce 6600 256мб, каква видео карта бихте ми препоръчали,да вървят новите игри, ако може на фул, да има hdmi, до сега съм ползвал само nvidia и ми харесват, ако може да се вместиме до 200 лева ще е супер, бл.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Препоръчайте ми видео карта

    с този процесор по-добре да вземеш карта на ATI, защото те са по-слабо зависими от процесора, а твоят не блести на фона на сегашните

    освен това трябва да се уточни едно много важно нещо - на каква резолюция искаш да ти вървят игрите на фул? защото едно е на 800*600, друго е на 1920*1200

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    52
    #3

    Re:Препоръчайте ми видео карта

    Монитора предполагам е "квадрат" но и да е FullHD резолюцията подлежи на смяна. Виж по-важно е какво е захранването?
    Иначе макса до 200 лв. е GB HD6770 GDDR5 1GB или ако държиш на тишината GB HD6770 GDDR5 1GB. Както виждаш разликата е само в охлаждането.
    Ако си с евтина кутия (лош въздушен поток) взимай първата. Малко по-евтин вариант (GB е фабрично клокнат) на същата карта от Sapphire HD6770 GDDR5 1GB.
    Конкуренцията 550TI е за 10 лв. отгоре но е по-лакома и на Палит. Качествения вариант на Асус е 225 лв. а на близка цена може да се вземе 256 бит. HD6790.
    Та до 200 лв. избора ми се струва ясен иначе може да стигнем накрая до двойно по-скъпа карта.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    14
    #4

    Re:Препоръчайте ми видео карта

    монитора ми е 23 инча фул хд, и разбира се бих искал да вървят на мах игрите, но след като съм ограничен от процесор то на това дъно мога ли да сложа по-добър /не ми се сменя машината точно сега/.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    52
    #5

    Re:Препоръчайте ми видео карта

    На с.AM2 отдавна няма нищо по-магазините. Иначе ако намериш нещо втора ръка това са поддържаните - http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM2/M2N/#CPUS Трябва да обновиш биоса за нещо като 6400+.
    По добре обаче инвестирай в качествено захранване та да не останеш без видеокарта. Това е нещо което ще ползваш заедно с новото видео и в следващата конфигурация докато процесор за морално остаряла платформа си е набутване.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    14
    #6

    Re:Препоръчайте ми видео карта

    процесор явно няма да се сменя, на какво захранване да се хвърля,преди време реших да се сменя захранването взех някакво покрай 100 лева изкара 5 дни

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    52
    #7

    Re:Препоръчайте ми видео карта

    Ами Сеасоник са №1 но има и други варианти пък били и не толкова качествени.

    Конкретно за изброените видеокарти Corsair 430W е достатъчно. Ако можеш да отделиш повече пари Seasonic 430W е по-добрия избор.
    Cooler Master GX450W е на Enhance и също е добър избор. Няма нищо общо с другите боклуци с лепенка Cooler Master.



    пс. Ето ти и пример за много лош избор на захранване - http://www.plesio.bg/zahranvane-c-69...-p-287108.html

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re:Препоръчайте ми видео карта

    а сега с какво си?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    14
    #9

    Re:Препоръчайте ми видео карта

    незнам колко ватово беше май беше слабичко за това бях решил да го сменям, по-късно ще погледна бл за инфото.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам CPU, Видео карта, LAN карта и модем
    От Ice___Cool във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 03-06-10, 21:26
  2. Отговори: 2
    Последно: 14-08-06, 01:09
  3. Видео карта до 60$
    От taipan във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 02-07-06, 22:07
  4. Видео карта до 110$ ?
    От spidera във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-04, 16:33
  5. Видео карта
    От tano_karidi във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 14
    Последно: 03-11-04, 15:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе