Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 27 от общо 27

Imam slabo PC ama iskam da gledam films

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #16

    Imam slabo PC ama iskam da gledam films

    Преди време четох във форумите на hardwarebg за player който вървял под ДОС и били много ниски системните изисквания но не съм пробвал.

    потърси

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    14
    #17

    Imam slabo PC ama iskam da gledam films

    Samo az li sum gledal filmi na P166,32Ram,1MB S3 Trio 64 V2/DX

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #18

    Imam slabo PC ama iskam da gledam films

    Pi4 tuka govorim za Divx filmi ne za MPEG1.

  5. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    225
    #19

    Imam slabo PC ama iskam da gledam films

    Решението е просто



    Холивуд+ (хардуерен декодер) на старо за $30 и проблема е решен с шут !

    Образа е много по мазен от тоя на софтуерните декодери !!!



    Тайната е че си има аудиочип на него, а тия дето разчитат на софтуерни декодери трябва да имат PCI-звук, гледам никой не е написал

    тоя факт


  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #20

    Imam slabo PC ama iskam da gledam films

    Холивудчето определено си е полезна екстра хардуеърния декодер си е незаменим. А като за пускане на филми на слаби машини... Първия властелин го гледах на целерон на 266 и интел740 карта. Без никакви проблеми. Освен това имаше един клон на slackware, movix мисля че се казваше филмите се пускат през фреймбуфер и всичко би трябвал да върви по-добре от колкото под дос. За справка в момента си сложих малко по-бърз процесор - на 500 и съм със слак 8.1 До сега нямах никакви проблеми с гледането на каквото и да е.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #21

    Imam slabo PC ama iskam da gledam films

    малко пояснение: QuickView Pro не поддържа divx 5.x.x! не мислете, че има проблем с филма, ако на някой се случи да не тръгне.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #22

    Imam slabo PC ama iskam da gledam films

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Mitko744


    Pi4 tuka govorim za Divx filmi ne za MPEG1.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    "PI4" az ti kazvam 4e s taia programa absoliutno nikakva Multimedia ne moge da se otvori(pri men)!

    Nito .jpg .mpg .avi(DivX) .gif .mp3

    Nishto!

    poprincip toia hardwear ne se razbira i s Windows-a kakto triabva!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    23
    #23

    Imam slabo PC ama iskam da gledam films

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Zetle


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Mitko744


    Pi4 tuka govorim za Divx filmi ne za MPEG1.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    "PI4" az ti kazvam 4e s taia programa absoliutno nikakva Multimedia ne moge da se otvori(pri men)!

    Nito .jpg .mpg .avi(DivX) .gif .mp3

    Nishto!

    poprincip toia hardwear ne se razbira i s Windows-a kakto triabva!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    ti4 tva QuickVeiw baca bez problem na p233 samo zvuka mu netrugva kakto trqbva. ima nastroiki vuv qv.txt moje da go pro4etesh i da vidish shto ne ti raboti. a vpro4em kak si overclockval P233@266???

  11. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #24

    Imam slabo PC ama iskam da gledam films

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DEFILER

    ti4 tva QuickVeiw baca bez problem na p233 samo zvuka mu netrugva kakto trqbva. ima nastroiki vuv qv.txt moje da go pro4etesh i da vidish shto ne ti raboti. a vpro4em kak si <font color="red">overclockval P233@266</font id="red">???

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Mii horata sa slogili Jumperi za Multipler-a!!!

    smeniash ot 3x na 3.5x i si gotov! pone na moito duno 3.5x e nai visokoto!Ina4e ako imashe pove4e samniavash li se 4e niama da go pusna na FullMax!

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #25

    Imam slabo PC ama iskam da gledam films

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Zetle


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Mitko744


    Pi4 tuka govorim za Divx filmi ne za MPEG1.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    "PI4" az ti kazvam 4e s taia programa absoliutno nikakva Multimedia ne moge da se otvori(pri men)!

    Nito .jpg .mpg .avi(DivX) .gif .mp3

    Nishto!

    poprincip toia hardwear ne se razbira i s Windows-a kakto triabva!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    A ти как реши, че предишния ми пост който цитираш съм го адресирал до тебе?

  13. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #26

    Imam slabo PC ama iskam da gledam films

    A ti na koi govorish???Shtoto nikoi ne vigdam da te e pital za MPEG?

    A i mpeg1 si vurvi

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    23
    #27

    Imam slabo PC ama iskam da gledam films

    abe Zetle ima li smisul da kupuvam VooDoo 2. Gledam ti go imash kva e razlikata ako si bez nego?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Iskam da sloja tv-tuner
    От pirat във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 05-02-03, 18:46
  2. Iskam i az (da sum ISP)
    От DJ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 18-12-02, 13:51
  3. F1 2001 - iskam crack
    От pavkata във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 28-06-02, 18:56
  4. iskam savet
    От dimibo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 27-04-01, 14:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе