Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 98

Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    86
    #31

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    Mai si e po-dobre da si polzvame 2001SE.Kakvokato e izliazal nov.Kvo vi prechi startia.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    40
    #32

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    izkarwam 1055 tochki s 1.4Ghz Celeron, 384MB SDRAM PC133, GeForce3 Ti200(233/533) 128MB DDR.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #33

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    Ми аз изкарах 1690 всичко дифолт по сигнатурата. С клокната карта на 300/690 - 1904. Иначе спу-то ми дава 545 точки - хихи, малко повече от ХР 2700+ от скриншота по-нагоре.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #34

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    Барато,ти със 1700 къде си тръгнал да се пъчиш,не те и е срам със просесор за 200$ и карта за толкова??[:D][:D]

  6. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #35

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    Хахаха, ми кво като е 200 бе, и 300 да е, земи си и ти такъв и се пъчи колкото искаш, аз мисля и 200 долара за дъно да дам, кво ще кажеш :-))

    Да не говорим, че по-нагоре пишеш, че си изкарал 1200 точки, сигурно оттогава не си спал да ги докараш 1700, че тия моите са от първо пускане на 3дмарка всичко по-дифолт, нито имам намерение да клоквам, нито да оптимизирам нещо за да изкарам повече :-))

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #36

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    Епа дай,щом свободно си позволяваш тотално безмислени луксове или може да си го позволиш безпроблемно(дано е така),или ПСто ти има сериозен бъг в предклавиатурния интерфейс [:D]..а аз за такива като теб имам и 2160 резултат,но не съм го споменавал досега,тък като не е реален,сиреч ежедневен

    За твое сведение тия 1740 съм ги получил със 41.09,на best immage,о ти както винаги пак си пропуснал другата тема дето си философствал[:D]

    Ако не вярваш,файлчето е 14к,надали ти е проблем за пощата

    Колкото до оптимизирането..ми и аз на твое място бих дерзал..при този СТРАХОТЕН просесор идентичен резултата с моя....още едно доказатеслтво за онова лого дето го видя одеве[:D]


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    86
    #37

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    Abe vie ot setcoma ot kade nabarvate takiva sistemi.Moje bi sa vi predostaveni ot niakada i ne sa va6i.Ma kato gledam govorite za upgreadi koeto zna4i 4e sa va6i.Abe neznam.Ta az nevijdam smisal da si vzimamam nova VC ili procesor samo za da se izkefia 4e imam pove4e to4ki ot vas.Kva e polzata.I 6xxx to4ki da iskarvate kakv e smisala.Ako i normalna VC da imate i da vi var6i rabota kav e smisala ot nova.Moje bi za da se kefite s pove4e to4ki.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    104
    #38

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    I pri men ne moje da se pyblikyba rezyltata s vuprosniq serial[:-ashamed]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #39

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    Да...от номерчето ше да е:Баннали са го явно:ми ше при преинсталнем тогава:все пак така е наи добре да се сравняват резултатите..за тия дето се интересуват де...аз докато не сложа ФХ с тая кутия няма да го пускам повече,шото тия цифрички дето ми се появяват ми напомнят за Баншето



    /offtopic

    Според реселерските тагове на NewEgg примерно,заявките само за 4 дни на 9700/9500 са скочили със 480%..шо се туткат тия от Нвидия със новата си прахосмикачка незнам

    /offtopic

  12. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #40

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    Абе ДПетров, ти комплекси ли избиваш или какво. Земи се стегни малко и не нарушавай добрия тон. Както виждаш аз се въздържам да коментирам твоята личност, въпреки че бъди сигурен, че имам какво да кажа.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    118
    #41

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    Всичко на дифолт,max quality от драйверите, без ОС на ЦПУ и видео:

    4674

    http://service.futuremark.com/compare?2k3=211489

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #42

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Абе ДПетров, ти комплекси ли избиваш или какво. Земи се стегни малко и не нарушавай добрия тон. Както виждаш аз се въздържам да коментирам твоята личност, въпреки че бъди сигурен, че имам какво да кажа<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Недей гледа сламката в окото на другия,а виж гредата в своето...май си я пропуснал на младини тая книжка?[:D]

    А като си смениш дъното пак заповядай да ги бягаме:ма на по каса бира...аз от Интелжиите в тоя форум вече 2 спечелих,НО НЕ СЪМ ГИ ВИДЯЛ..дано поне ти си по сериозен



    А ако решиш да преминеш към по добрите с удоволствие ше потърся някое 1700@2800 примерно[:D]








  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #43

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DPetrov

    А ако решиш да преминеш към по добрите с удоволствие ше потърся някое 1700@2800 примерно[:D]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    На него и 3GHz AMD за 60$ да му намериш, пак няма да вземе AMD []

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #44

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    ако паднеш на $50 аз го вземам [:D]!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    118
    #45

    Новия 3D Mark - айде да видим ко става :)

    Abe az vadq 150 tochki poweche samo ako driverite sa na max performance. Zashto vie imate takiwa razliki medzu performance i quality?Catalyst 3.1 tuka

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. да видим как сте с асоциациите
    От obshtinska_mishka във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 22-12-05, 11:59
  2. Аиде да се видим.
    От DoHKuXoT във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 12-11-04, 17:20
  3. С кой ще се видим на LAN-партито ?
    От MetalMilitia във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 25-03-04, 12:00
  4. 4 тест на новия 3D mark 2003
    От ivop във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 19-03-03, 07:29
  5. Ха СЕГА да ви ВИДИМ!!!
    От didoriginal във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 07-03-03, 13:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе