Резултати от 1 до 4 от общо 4

Radeon 9000 pro crush !!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    15
    #1

    Radeon 9000 pro crush !!!!

    Момчета здравейте!

    Както по- рано питах във форума, сега реших да си взема Radeon 9000 pro.

    Купувам си аз значи един Гигабайт 7VAX с Sapphire Radeon 9000 Pro/64Mb с Palomino 1700+ .

    1. Прибирам се инсталирам си Win98 и всичко идеално. Обаче като сложа оригиналните драйвери на видеото, след като ребут се появява само един черен екран и PC-то заспива. Естествено аз форматирам и инсталирам Win2000, а след това и WinXP Prof, но и там същото. С триста зора под 98 успях да бутна в сейф мод и да сменя драйверите на Radeona с тези от гигабяйт и всичко се оправя. Сега решавам да си сложа WinXp и, инсталирам си Via 4in1, след което и Sapphire Radeon 9000 Pro драйверите от оригинал CD-to към видеото и... ребут, след което пак черен екран. Бутвам в сейф мод и WinXP обяснява, че е имало CRUSH заради Radeon..... сменям драйверите на Standart 9000 series и рестартирам. Всичко тръгва.. с изключение на това, че 3D Mark, NFS6, IL2- schturmuvak казжат, че има проблеми с графичната ми карта и отказват да тръгнат.

    Моля, ако някой има представа кво да направя да каже!

    2. Видео картата е с TV-out. Естествено аз се опитвам да го пусна- включвам кабелчето, което върви с картата, а от другия край чинч и го подавам към TV-in чинч на телевизора ми. Всичко добре, но от настройките на видео картата ми казва, че нямам включен TV-out! Не знам как да свържа видео изхода- към Antena in, Tv-in чинч, или към SCART na телевизора ми!

    Ако и тука някой успее да ми каже какво става, ще съм му благодарен!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #2

    Radeon 9000 pro crush !!!!

    За първия проблем : Сложи си новите драйвери Catalist 3.2 - аз съм със WinXP и Sapphire Radeon 9000/64DDR и работи идеално!

    По втория проблем : В телевизора включваш към "TV in". Има една малка особенност - TV in входа трябва да е 75 оммов или картата не го открива! И за всеки случай си изключи кабелната телевизия. Само за проба опитай с друг уред ( Видео, DVD ....) дали ще го открие!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    15
    #3

    Radeon 9000 pro crush !!!!

    Да, но кои драйвери?

    Оригиналните на Ati, на Gigabyte или на Sapphire?


  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    40
    #4

    Radeon 9000 pro crush !!!!

    опитай с тези на Ати. Аз съм с Радеон на Гигабайт, ама дори не съм качвал драйверите, които идват с картата, а веднага си даунлоднах последните от сайта на Ати.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. radeon 9000 pro vs 9200
    От kossio във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 19-04-03, 23:39
  2. mx440 vs radeon 9000
    От ap_pz във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 09-03-03, 09:17
  3. Radeon 9000 Pro
    От klimbo във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-02, 20:40
  4. Radeon 9000
    От MANIAK във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 12-11-02, 10:10
  5. Radeon 9000 or MX440...
    От jester във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 15
    Последно: 07-11-02, 11:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе