Резултати от 1 до 4 от общо 4

YUAN ATI Radeon 9100 TV-OUT PROBLEM !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1
    #1

    YUAN ATI Radeon 9100 TV-OUT PROBLEM !!!

    Q daite nqkakvi idei ot kakvo moje da e ujasnoto ka4estvo koeto mi vadi prez TV-OUT video kartata? Televizora go otkriva i vsi4ko e to4no oba4e kartinata e ujasna. Izvadil sam i kabelnata za6toto v foruma nqkade 4etoh 4e i ot tova moje da e no nikakav napredak. Kadeto ima bqko po ekrana postoqnno preminavat nqkakvi 4erveni i rozovi ivici. Kursora na mi6kata ne moje da se poznae 4e trqbva da e strelka vijda se kat kvadrat. Kato pusna rejim Black&White(4erno i bqko) kartinata e idealna. Are nqkoi da pomogne malko ako ima ideq 6toto se 4udq ot video kartata li e, ot kabela li e ili moje bi da moje da se podobri ne6to softuerno.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    65
    #2

    YUAN ATI Radeon 9100 TV-OUT PROBLEM !!!

    Виж сега...парво си свали Каталист 3.2...после отиди на http://www.ixbt.com/video2/radeon-tv-out.shtml там ще се светнеш относно ТВ-аут-а.....аре успех

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #3

    YUAN ATI Radeon 9100 TV-OUT PROBLEM !!!

    От скромния ми опит с АТИ бих те посъветвал две неща - използвай чинч-изхода на кабелчето, което върви с картата ти, а не С-видео. С него при мен въобще нямаше цвят. За кабел - най-читавия чинч-чинч кабел, който можах да намеря е от Конрад (червен, дебеличък [] ). С него няма проблем с цветовете, докато с няколко други имаше [] . И преди това погледни линка от предния пост - мисля, че ще ти е от полза.



    >

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #4

    YUAN ATI Radeon 9100 TV-OUT PROBLEM !!!

    Тая работа ми мирише на различен стандарт т.е. сигнала може би е NTSC, а не PAL като телевизора! Виж си настройките в драйвера.

    На моята карта Sapphire Radeon 9000 има джъмпер за PAL или NTSC, виж дали нямаш и ти и в какво положение е!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. P4R800-VM/ATI RADEON 9100 - TV out problem
    От omeganet във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 29-09-04, 09:58
  2. YUAN RADEON 9100 БОКЛУК
    От GaZaRa във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 28
    Последно: 26-09-04, 14:03
  3. Radeon 9100
    От Macharoka във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 13-03-03, 01:49
  4. Yuan 9100 i axle gf 4 mx 440 na staro duno
    От kossio във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 10-03-03, 11:33
  5. ati radeon 9100 i problem s namiraneto na driveri
    От Acimir във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 08-01-03, 20:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе