Резултати от 1 до 7 от общо 7

Tv Out

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    6
    #1

    Tv Out

    Zdr

    imam sledniq problem , az sym s Geforce Ti4200, 8x,128DDr,Msi,TvOut. ta vyprosa mi e za Tvouta.Kogato go pusna na televizora kartinata zapo4va da trepti sled malko izpolzvane, ta ako moje da mi kajete tova na kakvo se dylji i kak moga da go opravq.Drugiq vypros mi e svyrzan s filmite prez Tvout-ta.kogato gi pusna kartinata prez nview i kogato startiram film(s koqto i da e programa) toi ne mi se poqvqva,a inche kartina ot Windows-a ima,a inache s TvTool vsichko si ima.Encodera na video kartata e Philips 7104 a Windows-a mi e Xp.

    Emi tova e blagodarq vi predvaritelno za otgovorite

    bye

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    6
    #2

    Tv Out

    A systo taka iskam da pitam zasto ne moga da sloja PAL60 na Tvtool a dokolkoto znam trqbva da moje da se sloji?

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Tv Out

    За трептенето на образа: Изключи си кабела от кабелната телевизия. Обикновенно това е проблема.

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    6
    #4

    Tv Out

    Значи към телевизора не е сложена кабелната. Възможно ли е смущението да е от преходника,защото телевизора ми е на скат и става с преходник?

  6. LIM
    LIM е офлайн
    Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    8
    #5

    Tv Out

    za tva det ne vijdash overlaya na TV ...

    mi na4i probvai da mu dadesh TV da ti e primary display

    bi trqbvalo da se opravi no togava pyk na monitora nqma da imash overaly (((

    ako izmilish neshto pishi )))



    ako nqkoi ima predlojeniq za alternativni prg za tv out da pishe

    4e nesho nemoga da si namera TVtoola mi reve 4e ne bil nameril nekuv 4ip ))))

    az sum s G4 mx 440 64dr tv-out estestvenno

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #6

    Tv Out

    Преинсталация на драйвери. И аз имах този проблем, че не излизаше филма на TV и това оправи нещата

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    281
    #7

    Tv Out

    1 instalira6 poslednata versiq na tv-tool koqto ima6.

    2 maha6 kabelnata ot buksata

    3 izbira6 pal (640x480) na zql ekran

    nai gore ima menu koeto opravq trepteneto braitnes i dr. raboti

    4.Probvai da izbere6 s-video ili composite s ednoto go dava po qrko vig koe ti haresva pove4e



    tva e trqbva vsi4ko da e ok[]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе