Резултати от 1 до 5 от общо 5

въпрос за избор на TV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    1
    #1

    въпрос за избор на TV

    Предстои ми да си купувам TV , обаче се колебая между няколко модела :



    JVC 28L2GR 2000lv.

    JVC 28H20 1750lv.

    SAMSUNG 32Z46 1918lv.

    SAMSUNG 32M66VS 1800lv.



    Ако някои има такъв , или поне някаква информация за плюсовете и минусите на тези модели нека сподели. И четирите модела са 100HZ-ови и са 16:9 ( широкоекранни), като първите два са 28" , а вторите 32" . Интересуваме също ако някой има широкоекранен TV да каже дали се гледа гадно телевизия- в смисъл дали са сплескани образите.Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    128
    #2

    въпрос за избор на TV

    Пусни един сърч.Направи го и на http://www.hardwarebg.com/forum/.Спомням си,че там се разискваше въпросът за големите телевизори.Аз нищо не мога да ти кажа,за съжаление.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    въпрос за избор на TV

    Във http://www.hardwarebg.com/forum/ не са разисквани широкоекранни телевозори. От обсъжданията там излезе че САМСУНГ не е най удачния избор по отношение на качеството. Панасоник са един от най добрите, това го потвърждавам и аз защото има Панасоник 29". 99% съм сигурен ллицата на широкоекраните телевизори са спелкани или ако не са част от образа е отрязан или има две черни ивици от двете страни. Просто широкоекранните телевизори са предимно за DVD а не за гледане на телевизия.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    64
    #4

    въпрос за избор на TV

    Просто е некоректно да сравняваш JVC и Samsung. Едните иноватори, занимават се с професионална техника в областта на телевизията, Japan....., а другите най ефтините продукти от небезивестните фирми, Корея. Имам Samsung и JVC. Първия има кофти звук, кофти OSD, картината е размазана (в сравнение с JVC), тунера му е слаб и някои други недомислици.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    104
    #5

    въпрос за избор на TV

    Впе4атления от SAMSUNG все още нямам, тъй като наскоро взех един 29". За JVC спокойно мога да кажа (от личен опит) 4е има качествено изображение и е много здрав TV. Имам 2 JVC-та (все още в употреба), на 15 и 13 години. За този период от време единствения проблем който направи единия е, 4е му изгоря едно бушон4е (ако не се лъжа се явява предпазител от токов удър). Дано са запазили същото ка4ество[:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за избор на тв тунер!?
    От backinblack във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 03-05-13, 16:51
  2. Въпрос за избор на телефон
    От maldinito във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 20-11-10, 18:56
  3. Въпрос за избор на климатик
    От kokotv във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 18
    Последно: 29-10-10, 12:20
  4. Въпрос за избор на 40/42" LCD
    От gsalakirov във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 09-04-10, 13:29
  5. Въпрос за избор на двд Елит
    От pvas във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 17-05-05, 09:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе