Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 29

Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #1

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    ne moga da kaja kolko sum shtasliv dneska mi doidoha novite koloni , tova e istinata THX niama drugo , poviarvaite mi imah 5.1 na crative 6.1 no tova chudo makar i 4.1 e 3-4 puti po dobro! LOGITECH Z-560 UNIKALEN ZVUK! [url]http://www4.tomshardware.com/video/20020325/sound-11.html[b[:D]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #2

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    абе зарежете ги тия глупости за сертификация по THX и не знам какво си - поредния рекламен трик за да може някой да прибере някой лев отгоре



    http://www.sven.ru/ - тука е истината

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    PC дрънкалки му викам аз. Logitech правят мишки клавиатури и джойстици, Creative правят звукови карти, но никоя от тях не прави колони

    Ето ТУКА обаче правят

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    111
    #4

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">PC дрънкалки му викам аз. Logitech правят мишки клавиатури и джойстици, Creative правят звукови карти, но никоя от тях не прави колони

    Ето ТУКА обаче правят



    <div align="right">оргинално мнение на Kayso</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    :-) А ТУКА дали правят? :-)

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #5

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    Be mnogo ste veseli , niakoi oburna li vnimanie na zaglavieto na temata SPEAKERS FOR PC tva e , ne mi govori za BOSE imam DVD HOME THEATER na BOSE , ne viarvam niakoi da poznava po-dobre taia seria na BOSE ot men , poslednite 3 meseca tova pravia samo , izuchavam gi i gi pozlvam , za razlika ot drugi , a inache ako stava na vupros , za reklamni trikove , aide niakoi da poprochete purvo kakvo predstavliavat i togava da govori ama aide sega shtom iskate nacheshete si krastata... ia da vidime audio maniaci znae li niakoi sovalkite koia firma e pravila ozvuchitelnata im systema?

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #6

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    BobyTT - ами точно Свен правят освен домашно аудио, и тонколони за PC, аз имам един чифт служебни - бях ги взел за около 65-70лв, точно толкова тогава струваха същия клас Теак - 2-лентови, но мога да кажа че Свен-а са много много по-добри - дървени тонколони, двулентови (Теак-а също са двулентови, но са от някаква тъпа пластмаса и звука им няма нищо общо със Свен-а), достатъчно мощни - надувал съм ги до край и въобще не изкривяват, освен това имат най-добрия бас който съм чувал от такъв клас тонколонки.


  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #7

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    Никой не е писал за BOSE )

    Освен това и аз ти говоря за ПЦ тонколони, на мене цялата музика ми е вързана към ПЦто

    И викат Jamo-то ейй, викат мамата си трака. И най-лъскавите пластмасови тонколонки, не моат се доближат до качеството и на най-очуканите дървени. Аз ПЦспийкъри няма как да си купя, мноо по добре е да намериш 2 броя Радиотехника от по 5 Вата и един усилвател за 50 кинта ще ти свърши работа и ела да скиваш звук, направо подскачат керемидите по покрива [:D][:D][:D]

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #8

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    Kayso , shte pliaskam da pratish mnogo pozdravi na znaesh na koi JAMO SI E JAMO nishto ne kazvam , naprotiv..... koi moje da kaje neshto sreshtu JAMO?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #9

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    аз мога да кажа нещо срещу ЖАМО -и на тва ако му викаш колони явно не сте много осведомени ) та въпросните ЖАМО правят маркетингови колонки и пускат много реклами та некой да си хвали ЕЙ купихх си ЖАМО!!!но за ТАНОЙ нйкой не е чувал нали??та въпросните ЖАМО имат ДВЕ серии които са хубави(не само на вид)едната е (беше) Concert сега е под друго име D830 и струва от 1800лв (това са мониторни колонки голямите сруват към 2800 ) а другият модел който е най добрият(незнам дали се прави още)струваше към 9000лв забраих как се казва...а за BOSE те са тръгнали по друг път различен от другите производители

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #10

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    Кой внася в BG ако изобщо внася SVEN ???

  13. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #11

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">аз мога да кажа нещо срещу ЖАМО -и на тва ако му викаш колони явно не сте много осведомени ) та въпросните ЖАМО правят маркетингови колонки и пускат много реклами та некой да си хвали ЕЙ купихх си ЖАМО!!!но за ТАНОЙ нйкой не е чувал нали??та въпросните ЖАМО имат ДВЕ серии които са хубави(не само на вид)едната е (беше) Concert сега е под друго име D830 и струва от 1800лв (това са мониторни колонки голямите сруват към 2800 ) а другият модел който е най добрият(незнам дали се прави още)струваше към 9000лв забраих как се казва...а за BOSE те са тръгнали по друг път различен от другите производители

    <div align="right">оргинално мнение на old firehand</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Шшшш разбиркото, кви 9000 лева ве ???

    Тука си говорим за ПЦ тонколони и кое е по добре, да си купиш 4.1 дрънкала или стерео тонколони дървени с усилвател!

    Ти ко ся, като си чувал за Таной, мноо ли се велик ??? Ма мноо ги обичам такива кат тебе, дет ни вклин ни в ръкав показват някакви си знания, дето никой не го интересува.

    Не искам да се заяждам, ама айде дръж се малко ! (Иди да видиш в Техномаркет до Джамото какво тонколони продават, Май Таммой бяха някакви неоригинални Танной ще да са

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #12

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    в интерес на истината при един познат в кафето му има Таной - доста малки са на размер (да не говоря наизуст но около 30-40см високи и около 20-25 широки), но определено свирят изключително добре, особено басите...



    а Sven в България май никой не внася официално - въпросните служебни тонколони ги взех случайно от един компютърен магазин в Бургас и мисля че им бяха една бройка само, жалко, защото фирмата има голямо разнообразие от произвеждани продукти

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #13

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    Шшшш разбиркото, кви 9000 лева ве ???

    Тука си говорим за ПЦ тонколони и кое е по добре, да си купиш 4.1 дрънкала или стерео тонколони дървени с усилвател!

    Ти ко ся, като си чувал за Таной, мноо ли се велик ??? Ма мноо ги обичам такива кат тебе, дет ни вклин ни в ръкав показват някакви си знания, дето никой не го интересува.

    Не искам да се заяждам, ама айде дръж се малко ! (Иди да видиш в Техномаркет до Джамото какво тонколони продават, Май Таммой бяха някакви неоригинални Танной ще да са



    <div align="right">оргинално мнение на Kayso</div id="right">

    [/quote]

    споко за тва знам за тва говоря[:D]

    говорехте за хубави колони нали THX сертифицирани

    за РС активни или пасивни[}]

    сладур

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    111
    #14

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    Не знам защо но си мисля, че не може да се говори спокойно тук...

    Всички се мъчат да кажат едно и също и всички спорят. Странна работа.



    Стария приятел е абсолютно прав с изказването си относно Джамо, но само ако става въпрос за хай-енд аудио. Също така е истина, че въпросните серии на джамо даже не са с джамо говорители а ползват Фокал. (което е голям +)



    Но като става въпрос за нормална цена джамо са много добра алтернатива за средностатистическия потребител. Че правят колони съмнение няма.



    Никой не се съмнява и че Таной правят тонколони, които са насочени към хора с малко по-високи изисквания. И едните имат добри модели и другите.



    Също така е истина, че за босе никой не е говорил.



    А другарите от Свен аудио правят много добри неща.

    Аз останах много изненадан когато видях, че произвеждат и клавиатури. Правят някои Hi-Fi неща, но имат и активни 5.1 комплекти, изглеждащи много проятно. Казват, че свирели доста добре и цените им били доста сносни.



    Адски жалко е, че никой не се е заел сериозно със вноса им. Мисля, че ще имат голям пазар у нас.



    Също така варианта на Кайсо за две (руски най-вероятно) колони на старо + усилвател на старо е много добра алтернатива. Често даже с по-добър резултат.



    Със здраве.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #15

    Bratia THX e standarta za PC speakers!!!

    Imam Genius 5.1 surround i mi vur6at mnogo dobra rabota za staiata mi.Za malka staia si e nai iako 5.1 6.1 ili 7.1.No naistina za maniaci tribva nesto po goliamo.JAMO predi im biha goliam fen dokato edin dj praitel mi iziasni 4e sravnenie s drugi marki sa pulni bokluci.Istinata e JBL i TANNOY tova e high end ama i cenata mi e high.No za pc re6enieto e 5.1 surround i creative audigy2.Ima i drugi iaki zvukovi no ne sum gi vijdal na bulgarskia pazar puk i ne sum se interesuval mnogo.A btw da ne zabraviame 4e ako isakme golemi tonkoloni ste ni tribva i goliam usilvatel i EQ i tn.Tui4e niama ko da si govorim pove4e.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Luxeon Speakers - качество?
    От perlsite във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 100
    Последно: 08-07-05, 21:28
  2. DSL modem/router i DOCSIS 1.1 standarta
    От Flexcap във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 24-05-04, 01:37
  3. Speakers?
    От SEAL във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 15-09-02, 23:14
  4. Help za speakers
    От Fireman във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 20-12-01, 16:01
  5. Audio speakers
    От Lamia във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 21
    Последно: 27-02-01, 08:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе