Резултати от 1 до 7 от общо 7

Моля за съвет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    155
    #1

    Моля за съвет

    Ще си сменям видео картата и съм се спрял на :

    ATI RADEON 9100 CRT/DVI/ VIVO 64MB DDR

    GF FX 5200 8x, 64MB DDR, TV OUT, DVI, cable

    Изчетох голяма част от форума както и много ревюта и затова съм се спрял на тези две карти защото те са ми по възможностите.В ревютата както и във форума няма едностранно мнение.На мен картата ми трябва за игри,за програми най-много 3dsmax както и обичайния софтуер,Тв-аута и на двете доколкото разбрах е на ниво.На много места излиза че Ати-то е по-добро с по-добра производителност но има и мнения от рода на Ати са боклуци.Ако взема Ати-то ще имам ли някакъв проблем с пускането на игрите(имаше писано че IGI2 както и някои други игри не вървят на Ати)

    Бихте ли казали какъв би бил вашият избор ако трябваше да си вземете някоя от картите или бихте взели някоя друга до 75$.

    И един страничен въпрос:Този TV in на Ати-то за какво мога да го използвам.Мога ли да речем да си вържа TV-out(Video out) на видеото и като си пусна някоя касета да гледам на монитора.

    Благодаря предварително за вашите отговори.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #2

    Моля за съвет

    Моя избор щеше да е ФХ ама щото няма да го ползвам за 3дмакс-а! но 100% по-добра за макса е Ати-то вече с игрите нещата не стоят така но това не значи че няма да можеш да играеш последните изгъзици а единствено че ако с ФХ ще играеш 2.5 години с атито 2.0 години (смисъл след това ще ти се наложи сериозен упграйд)

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Моля за съвет

    Аз играя само IGI и на Radeon не успях да я пусна, а на другите си върви, но има малка вероятност проблема да е бил в дъното ми.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    166
    #4

    Моля за съвет

    В Jar computers предлагат на цена от 80$ ATI Radeon 9200 128 MB DDR TV-OUT така ,че ако можеш да дадеш още 5$ това ще бъде според мен по-добрия вариант[]

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #5

    Моля за съвет

    TV In e за вкарване на сигнал от телевизора в PC-то. По въпроса за картите аз бих взел ATi-то просто защото бие FX-а по всички показатели. А това че не върви IGI най-вероятно си е от драйверите, но да се надяваме че с други игри няма да го има тоя проблем

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    155
    #6

    Моля за съвет

    Blade™ какво искаш да кажеш с това че ще може да се играе 2,5 год. Да нямаш предвид че има ДХ9 поддръжка защото на много места има мнение че това е само рекламен трик и реално не може да се използва за да повиши производителността много.

    Може да греша обаче доколкото гледах Radeon 9200 e по зле от 9100 ,това така ли е.

    Този Radeon 9100 кой модел е точно 8500 или 8500LE.

    janko този сигнал от телевизора от къде точно се взима.Телевизова трябва ли да има някакъв специален изход.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #7

    Моля за съвет

    Виж сега ако дъното ти е AGP 4X и не мислиш в скоро време да го сменяш взимай смело 9100.Ako e 8х дъното може да се замислиш и за 9200 (но той е 9000 с AGP8X).

    IGI2 не вървяло на ати!!!Ми аз си я играх без проблеми на AXLE 9000, GB 9000PRO, SAPPHIRE 9100 и сега на моя 9600.Всичко е до драйвери, но от доста версии на catalyst няма такива проблеми.Конкретно IGI2 има една опция която като е включена се появяват разни текстури, но същото го имаше и на FX5200.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля за съвет
    От Инж. Маг. Тодор Грудев във форум Телевизори
    Отговори: 36
    Последно: 01-10-13, 10:03
  2. Моля за съвет
    От armen във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 29-04-13, 22:17
  3. Моля за съвет
    От loszetas във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 20-04-12, 20:19
  4. Моля за съвет
    От Lubo7745 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 16
    Последно: 01-10-11, 08:37
  5. Моля за съвет!
    От Pinto във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 15-06-02, 11:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе