Резултати от 1 до 13 от общо 13

Простотии...от ати

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #1

    Простотии...от ати

    Ето че очакванията ми се сбъднаха - радеон 9600 про е по-скъп от 9500 про, макар че е по-бавен, 13 микронен (по-малка пластина) и транзисторите му са сигурно поне с 30% по-малко. Е кой трябва да е балъка който ще даде 212$ за това, при положение че новия ФХ 5600 256МБ е по-евтин, и определено малко по-бърз(да не говорим за радеон 9500 про). Чесно казано очаквах да внесат 9600 про на цени около 160$...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Простотии...от ати

    <font color="red">СТИГА!!!</font id="red">



    Ta по темата имам аз само едно нещо да кажа ...

    АТИ няма да си купя, па ако ще и по 2 лева да ги направят [:D][:D][:D]

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #3

    Простотии...от ати

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><font color="red">СТИГА!!!</font id="red">



    Ta по темата имам аз само едно нещо да кажа ...

    АТИ няма да си купя, па ако ще и по 2 лева да ги направят [:D][:D][:D]



    <div align="right">оргинално мнение на Кайсо</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ГЪЗАР [:D][:D][:D]



    >

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    62
    #4

    Простотии...от ати

    Евала.

    И аз с двете ръце против АТИ.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    107
    #5

    Простотии...от ати

    Kога ще се нау4ите да разграни4авате разработ4иците на АТИ които правят мега яки видео карти(това 4е са най-добрите няма да го казвам то си ли4и кои е по топ 10 на 3д марк 2001 където води един Радеон 9800 Про 567/418 с 25000 3д маркс

    УРЛ::http://service.futuremark.com/compare?2k1=6560991)

    и маркетинговия отбор на ати където са се събрали една камара хиени и само мислят как да прецакат копува4а.

    Само 4е и НВидиа имат такива маркетингови отбори които правят мега издънки.Така 4е нека не коментираме по този на4ин.



    Задължение на всеки от нас е да каже на колкото се може пове4е хора кое си струва и кое не а не да плюем по цели имена и фирми.

    И аз някога бях фен на НВидия.Затова сега съм с НФорс.Но никога няма да си купя нещо само заради името...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    101
    #6

    Простотии...от ати

    Никак не ми е драго да гледам негативни мнения за ATi, но това си е само мой проблем. []

    А и в случая май няма много какво да се каже в защита на подобни кръвопийски маневри... Освен, че не им е за първи път - и преди наредиха така нещата между 9100 (бившия 8500) и 9200, която си беше недоразумение.

    Но пък vVidia няма скоро да си купя! [:D]

    Няма да забравя колко месеца чаках да свалят цените на МХ400.

    Е, така и недочаках. Тогава нямаха конкуренция и си правеха каквото си искат. И, честно, направо съм им благодарен, че се бяха самозабравили дотам.

    Защото в момента съм с AiW на ATi и виждам, какво гледам.

    Още си спомням мизерната TNT ultra, която имах - чертаеш в SolidWorks - нищо не се вижда на екрана. Бре! Пак чертаеш - пак нищо! Пу, да му се незнае! Даваш refresh...[!] [xx(] [|)] Вижда се само половината от това, което би трябвало да го има и то едно с едно не съвпада, нали си клепал насляпо. Даваш пак refresh. [:0] Това пък от къде дойде? Мизерия-я-я-я-яааа...

    И после напълниха пазара със Axe, Siluro и други боклуци, пред които и най-забутания Radeon, правен в Монголия (и то не в Улан Батор) изглежда като Deep Blue... А TV-out-ът им беше все едно да слушаш радио на светлина от кварцова лампа.

    Истината е Matrox, ама какво да правим, като не им се удават геймърските карти? []

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    281
    #7

    Простотии...от ати

    Ako govorim za 9600 pro trqbva da se ima vpredvid 4e kartata e 13 mikronna i tova ve6tae golqmo povi6avane na 4estotite !




  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    107
    #8

    Простотии...от ати

    Да ама нея трябва много да я клокнеш за да стигнеш производителността на Радеон 9500 Про на 350/300.



    ....



    Еистее Макстор е толков хубава за работа колкото НВидиите за игри

    Ама и на двете им лишсв другата 4аст.

    В момента АТИ Държат пазара или поне докато ФХ5900 /5600 не станат по популярни.Макар 4е според мен не са 4ак толкова добро предложение ....

    Не знам дали при тях ка4еството е по добро спрямо ГеФорце4 ...

    Уж така казват но ще видим...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #9

    Простотии...от ати

    ATI RADEON 9800, 128MB DDR, TV Out, Dual, Gbyte 415 $

    GF FX5900, 128MB DDR AGP8x TV In/Out 394 $



    Отново ценови несъответствия, да се надяваме че са по вина на ЖАР



    BTW като си говорим за простотии някой да е мяркал 256 МБ 9800 Про - разправят че било същата пръчка ама с 60-70$ по-скъпа

  12. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #10

    Простотии...от ати

    А при GF е по-добро от на АТИ..та...

    Не, 5800 е по-зле откъм картина от 9700, виж за 5900 не знам..

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    281
    #11

    Простотии...от ати

    fx5900 e golqm hod na nvidia koqto si zavarna liderskite pozizii.

    Sled poslednite testove koito gledah nikoi nemoje da me obedi v protivnoto.



    1600x1200 4xAA 4Xanisot 223FPS



    Na 4ernoto nemoje da se kaje bqlo[]

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    13
    #12

    Простотии...от ати

    А бе тука няма ли админи?!? То май кайсо е такав ама глей го какво пише.

    А бе тука някои въобще играе ли си да чете правилата на форума, та било то и админи:

    чл. 13. Мислете преди да пишете очевидни глупости. като: (махни WinXP, то е скапано сложи си Win95, АМД е скапан сложи си Интел, Интел е скапан сложи си АМД, На мене всичко си ми върви...) !?

    Иначе и аз си имам мнение ама то си важи само за мен(ако го кажа като кайсо ша ми блокнете акаунта за норматив. Разбирам да каже човек че е имал проблеми с точно опредени продукти на еди коя си фирма ама това да ма извинявате!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    107
    #13

    Простотии...от ати

    И защо я съживяваш тая тема като не ти харесва???))

    На Кайсо надали му се занимава с тия глупости.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ако на някой му е писнало от холивудски простотии...
    От Tommorow във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 15
    Последно: 12-02-16, 23:20
  2. Простотии: club.dir.bg
    От DeathKnight във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 12-07-02, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе