Резултати от 1 до 15 от общо 15

Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #1

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    Имам такава, но гледам, че има доста по-добри. Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro. Даже е Retail.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    3
    #2

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    moga da ti kaja 4e e super. imam takava i si zaslujava pari4kite, na drugoto PC ima Geforce 4 Ti 4200 SE AGPx8 i e dosta po dobra no i parite sa dosta po dobri

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    Za parite si e idealna !

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    Вече разбрах. Без пари да ми дават нещо от АТИ няма да го взема .... [!]

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #5

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    И от каде ти хрумна тази "гениална" идея???


  7. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #6

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    Ru Boy , ne viarvam da sa se zaturchali da ti davat ATIta

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #7

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    Като гледам на тема Ати ти е увряла главата[:D]Дано и на тема Флекстайп ти урви[8D]



    Доом 3 се задава с пълна сила,и сигурно пак са почнал пач след пач да пишат...драйверни кръпки дето се вика[:D]

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    194
    #8

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    Достатъчно хубава карта като за 73$ (крайна цена), ако си намериш YUAN Radeon 9100 дай 5$ повече за нея и се радвай на живота. До цена около 115$ няма по-бързи карти.

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">И от каде ти хрумна тази "гениална" идея???





    <div align="right">оргинално мнение на Cyrix</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Идеята ми хрумна, като се чудих, какво да направя 138 лева. И си купих първата карта, която ми се изпречи пред погледа. Накратко след инсталцията на картата, компа се скапа, нито една игра не искаше да тръгне и т.н. в този дух, докато не си сложих старата карта S3 и всичко се оправи. Нарочно си купих Retail, за да е с кабе и 4тирите диска. Повече не искам да виждм Радеон.

  12. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #10

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    Ами имат несъвместомост с някои стари дъна ( BX440 ). Аз съм с радеон 9000 и се мнооооооого доволен ))). Моята не е про.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #11

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    ... повече не искам да виждм Радеон.



    <div align="right">оргинално мнение на ru-boy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не се заяждам ... но проблема май не е в Радеона [][][]



    >

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #12

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    ... повече не искам да виждм Радеон.



    <div align="right">оргинално мнение на ru-boy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не се заяждам ... но проблема май не е в Радеона [][][]



    >



    <div align="right">оргинално мнение на XM6002B</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    ... като изпробвам и на други компютри картата ще се разбере, къде е проблема.

    Все пак вчера си купих две (последнита[]) вуду3000 за по $15 парчето и са прекрасни, радиона не им е на малкия пръст. Езък за pro-то на края на името му.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #13

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    Ру-бой, приятелю, не претендирам да съм голям компютърен специалист, щото съм доктор, но при мен един друг Radeon само че Yuan9100 си върви идеално и е добър за парите си. Я се напрегни малко и си настрой 9000, че да не се излагаш, щото доста си навътре в материята. " ти го можеш, щото си оттам, ю кен дует"

  17. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #14

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    Радеона просто ме изнерви малко, а очаквах от него повече. Но проблема е, че го лепнах на най-неподходящия от компютрите ми, а именно един оригинален Хюндай (има и такива) и дъното е особенно и за това вероятно се скара с Радиона. Ще го лепна на хубаво дъно и ще видя резултата. Сигурно ще бачка, няма как [].

  18. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    7
    #15

    Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro

    Mnogo qk sait vsi4ko kakvoto mi trqbva go ima tyk ,evala na takiva hora :iskam da zapitam imam karta Gigabyte Ati Radeon9000 PRO2 128DDR i imam problemi s driverite na igrata counter-strike mi dava sledniq roblem imam P3 733MHZ 384SD RAM i CS mi vurvi sus 30kadura kak da si opravq tozi bug she sum vi mnogo blagodaren ako mi poognete. Izteglih symati i draiveri za Radeon 9000 series i nqma nikakuf efekt. Kakuf moje da e problema?

    Kartata e mnogo qka ama neshto ne moga da q nastroiq ili e ot driverite

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. RADEON 9000 vs RADEON9000 Pro vs AXLE GF4MX440
    От TaSkoHolicS във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 01-04-03, 23:14
  2. Agent 007: Nightfire и Radeon9000
    От Penta във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 08-03-03, 09:17
  3. RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!
    От BobyTT във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 96
    Последно: 27-02-03, 10:13
  4. koe da bade - Radeon 8500LE VS. Radeon9000 Pro
    От LordOfEvil във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 31
    Последно: 08-02-03, 17:59
  5. Gbyte radeon9000 pro2
    От lilos във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 03-12-02, 21:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе