Резултати от 1 до 4 от общо 4

Audigy 2 Help Pls

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    2
    #1

    Audigy 2 Help Pls

    S Creative 6700 i A2 karta sam.vaprosa mi e zashto kakto sam naglasil spk. na 6.1 mi svirqt samo FL i FR spk.Pri absolutno vsichki failove, igri , i t.n.Predi bqh s Live!5.1 i tam primrno kato si slusham Mp3-ka svirqt vsichki kolonki s izkluchenie na Center-a tova e qsno.tuk ne moje li da sviri tazi karta po tozi nachin ili ima nqkavi nastroiki ili problema e mojebi v driver-a????????? Chakam s netarpenie shtoto pochnah da sajelqvam mai che si q kupih[][][]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #2

    Audigy 2 Help Pls

    Pich poluchih ti suobshtenieto na ICQ ne znam , az sum s 4.1 koloni i ne moga da ti kaja nishto po toia vupros , inache zvuka mi e idealen... ne moga da ti pomogna za tova koeto me pitash , svali si poslednite drirveri na AUDIGY2 , gledai da ne si oburkal neshto kabeliacite....

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    2
    #3

    Audigy 2 Help Pls

    dobre.interesuva me ti postoqnno li darjish CMSS 3D vluchen za da ti se chuvat i zadnite koloni.Drugo interesuva me pri igrite dali trqbva pak da e vkluchen za da rabotqt vsichki koloni.A pri teb kak ti razpoznava kartata v EAX konzolata zashtoto pri men Kato SB Audigy [C800] koeto sashto me bezpokoi zashto taka sled kato tq uj e Audigy2.Razbirash li pritesnqva me da ne e problem s kartata zashtoto ako e taka da q smenqm.Pri Live!-a vsichko si varveshe normalno no tuk neshtata mai stoqt po drug nachin.Za tova te molq ti imash takava karta ot poveche vreme da spodelish kakvi nastroiki pravish sled kato instalirash driverite i t.n

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #4

    Audigy 2 Help Pls

    ami az gi durja neprekusnato na SMSS2 prez cialoto vreme ,a C800 mislia che e modelna na konkretnia chip , pri mene sushto e C800 , Ами , да ти кажа не съм обърнал внимание... не ми е правило никога проблем за да се задълбочавам...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам: Pinnacle PCTV Pro tuner, Audigy 2 ZS, Audigy 2 ZS Notebook
    От batesasho2011 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-11, 16:40
  2. Проблеми с Audigy
    От Fockers във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 10-03-04, 00:50
  3. Audigy ili Audigy 2
    От Tashov във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 23-03-03, 16:35
  4. Audigy 2
    От dilura във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 07-01-03, 04:03
  5. SB Audigy
    От petkov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 26-11-02, 00:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе