Резултати от 1 до 12 от общо 12

abit au-10 super nasrana karta

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    122
    #1

    abit au-10 super nasrana karta

    mnogo e v gyza sto taka




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #2

    abit au-10 super nasrana karta

    ????Имаш предвид Абит 5+1 без дистанционно???Аз пък мислех да си купувам такава...




  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    46
    #3

    abit au-10 super nasrana karta

    аз съм тествал само тази с дистанционното .Трябва да се отбележи че ако имате двд плеар дистанционното е голям кеф ама аз не давам 4 лв за тъп двд филм като мога без пари да си гледам дивхикса(ави)Имам около 200 филма на сиди и по 3 нови на седмица влача .Ако нямате двд като мен дистанционното се използва за кучето да си точи зъбите.А картата ако щете вярвайте свири добре и не шуми.Най голям зор се оказа регулирането на предни и задни колони и откачих .Няма регулиране на всяка колона отделно(нивото)Върнах я картата щото не открих баланса ....а беше добра с чип на фортемедия




  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #4

    abit au-10 super nasrana karta

    Ebasi i izraza - "nasrana" karta



    A dokato si gledka6 avi nadali 6te useti6 kakvo sa tezi 5.1 kanala - vzemi si desktop theatre , SB live Player i edno iako DVD - i 6te vidi6 kvo se kazva nasirane ...




  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    46
    #5

    abit au-10 super nasrana karta

    za lorda

    Dosta sum napred s materiala za kompresiia na dvd i moga da te uveria che nishto ne gubia .Izchisliavam filma za 700mb disk i s plugin za suotvetnite programi zapazvam ac3 zvuka .A pleara koito polzvam sled tova BS player poddurja AC3 i dolby surround

    Osven tova ti se nabutvash 4 lv za naem na film a az si go durpam prez satelita sus 160 k/sec i se nabutvam 1.2 lv za prazen disk700mb.Da ne ti spomenavam che po videotekite puskat svruh nasrani stari filmi *ah tezi avtorski prava !!!

    Ne ponasiam komputarno ozvuchavane toest niamam vuzrajenia kum koiato i da e zvukova karta no e obidno maniak kato men da slusha na neshto razlichno ot domashen resivar yamaha ili pioneer s ac3 ili surround i koloni Босе ,Аудиотехника,Руски(без амфитон),Сървин вега ,и в краен случай Жамо за сателити.

    А сега да се върна на въпросната ау10

    Картата придобива смисъл само ако купувача има ДВД плеар.




  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #6

    abit au-10 super nasrana karta

    dobrilov2 - vsi4ki filmi koito az sam teglil sa bili samo s edno prostio stereo, nikakvi AC3 istorii. naistina mi e lubopitno otkade vzima6 takiva filmi - i kolko im pla6ta6 - 700MB X 0.06c = 42$$$ A ot bezplatnite sarvari ne sam popadal na ne6to smisleno, makar 4e imam 200k garantirani kam niakolko ot nai-golemite sarvari v BG, pri tova trafika e FREE. Az sam gledal DVD u nas s Dolby Digital i na kino, kade zvuka e mnogo po iak i ostanah mnogo dovolen. ne znam kakav to4no zvuk bi izvaril edin ot tezi kompresirani, daje sma4kani filmi...




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    46
    #7

    abit au-10 super nasrana karta

    Lorde BSplayer novata versiia v nastroikite ima vazmojnost za zadavane na ac3 ili pro logik .Options-preferenses-intervideo ac3-razgledai nastroikite.Izpolzvam cristal codecs za da zapazia zvuka na filma pri kompresiiata.Filmite po bulgarskite survari sa smotani saglasen sum .




  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    9
    #8

    abit au-10 super nasrana karta

    Picove, kato ste tolkova otvoreni na tema zvuk, zasto se stiskate za 4 lv za DVD i si kupuvate au-10? Ako iskate da izpolzvate distancionnoto na kartata osven s neinia player koito naistina e dosta smotan, izteglete si programkata UICE (universal infrared control engine) i se porazhodete za crack, neviarvam niakoi da si ia kupi. S tazi divotia mojete da podkarate distancionnoto da upravliava vsicko vuv windowsa. Ako ne vi marzi deistwaite ;-)



    Student

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #9

    abit au-10 super nasrana karta

    Az imam video i radio tuner, koito var6i sa6tata rabota - ob6to vzeto neizpolzvaem, samo deto mu kupuvam baterii!




  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #10

    abit au-10 super nasrana karta

    Az imam video i radio tuner, koito var6i sa6tata rabota - ob6to vzeto neizpolzvaem, samo deto mu kupuvam baterii!




  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    46
    #11

    abit au-10 super nasrana karta

    abita ау10 е малко по малко насран от ямаха754.Полудях от гърч докато я чуя под win2000.Za tezi koito se интересуват картата не шуми никак.Не малко а никак но драйверите са кофти а аз не съм програмист.Все още считам за неизползваеми съраунд ефектите




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #12

    abit au-10 super nasrana karta

    Karta kompromos !Samo za DVD gledane ia polzvam i moga da kaga che SBLive5.1 shte mi doide po dobre !






Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 50
    Последно: 02-11-14, 21:31
  2. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 11:35
  3. Toshiba Super daiseikai Ras 13 pkvp V или Toshiba Super daiseikai RAS-B13N3KVP 6.5
    От jovan във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-13, 17:36
  4. LAN karta
    От Go6o1 във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 12-08-03, 18:56
  5. abit bx-133 raid vs abit vh6 II
    От MANIAK във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 19-01-02, 20:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе