Резултати от 1 до 4 от общо 4

help za yamaha 744 ili pci shinata

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #1

    help za yamaha 744 ili pci shinata

    Kupih si yamaha 744 ot magazina na pc mania (samo tam ne trqbvashe da chakam da q dokarat ama beshe 4$ po skupa) problema mi e che ot neq mi zaciklq sicko daje divx i 2d igri da ne govorim za nfs5 ili black and white kato i dam disable sichko e nared ama ne sam q kupil za da e disable gledah v biosa nastroiki za pci shinata ama sichko si e nared na duno abit via694 vurvi po burzo no pak malko zabqvq (sas celeron na 366 pusnat na 550 riva tnt2 i 192am) inache moito duno e via apolo pro pak sushtiq harware samo che celerona e na 458 ako nqkoi mi pomogne ste sam mnogo blagodaren sushto taka ima nekuv jmel stoto v device manager nekva c-mediq se spomenava taka che priemam i predlojeniq koi driver za c-media moje da stane na tazi karta




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    130
    #2

    help za yamaha 744 ili pci shinata

    Kakwa tragediq lele .Купил си скапаното менте дето срива имиджа на ямаха .Аман от пребоядисани чипове на C-media

    Kartata ti ne e yamaha 744 въпреки че е пренаписано на чипа.Ще се изненадаш ама в моста има менте creative 5.1 za 66$ .Нищо не са пренаписвали или боядисвали чипове ама изработката прилича на турска или албанска.Не знам какво да те посъветвам освен да помолиш да ти я сменят с най евтиния creative,и не се пали по тези surraund измишльотини защото са безполезни .Ако си маняк значи слушаш музика без еквилайзери и без саунд ефекти(дефекти) и си мечтаеш да си купиш DYNAUDIO тонколони



    mail:mfg@abv.bg

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    1
    #3

    help za yamaha 744 ili pci shinata

    Драпни си новите WDM Драъвери от сита на поизводителя http://www.yamaha.com/lsi/support/downloads.htm Yamahota si e extra za tezi pari .WDM Driver

    Win 98SE/Me/2000

    DirectX8 works with WDM driver (v. 5.12.01.2228)






  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #4

    help za yamaha 744 ili pci shinata

    Пич,що не я пробваш на интелско дъно и тогава

    ще разбереш къде е причината ))




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. YAMAHA NS-777
    От ALEX_BS_NEW във форум Тонколони
    Отговори: 4
    Последно: 13-06-13, 23:58
  2. ПРОДАВАМ CD Yamaha
    От insman във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-12, 16:27
  3. Yamaha YHT-591
    От dido_d във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 31-01-10, 19:16
  4. Yamaha XG
    От analogworm във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 30-07-03, 10:23
  5. Yamaha 744
    От Ofink във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 15-11-02, 07:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе