Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Някой да ми обясни разликата ....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #16

    Някой да ми обясни разликата ....

    И аз 4200 не сам я клоквал ............ засега []

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #17

    Някой да ми обясни разликата ....

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Пич много си ми смешен с това категорично мнение.Тествал ли си и двете карти че да си толкова сигурен?И тъй като е ясно че не си ги тествал, поне чел ли си достатъчно ревюта в нета или просто си чул от тук от там видял си цените на картите, разбрал си че 9600 е по-нова карта с дх9 и хоп готово мнение...



    <div align="right">оргинално мнение на medunski</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ми смей се бе ... пич

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #18

    Някой да ми обясни разликата ....

    Дали ще го изяде в HL2 ха ха ха :]

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #19

    Някой да ми обясни разликата ....

    Хаха медунски аи ми дай спецификациите на процесора си много 6те ми е интересно или е някоя тайна разработка на НАСА.С пиклив AXLE 4200 да направиш 14к на 3Д Марка ми се вижда много повече от невъзможно без О/С(не само че чипът е остарял вече и няма какво да покаже ами и ми говория за AXLE че ти по добри резултати ще направиш с МХ440 на АSUS примерно отколкото с тъпото AXLE).

    А колкото до това коя е по добра то на всеки е ясно че R9600 ще изде с парцалите дори и 4600 без значение от DX-a.И ви съветвам и двамата да не се доверявате на никакви тестове освен тези които сте правили вие.

    А до KOKOSH : мои човек ти сериозно си се объркал като ти гледам постовете.В една друга тема се проявяваш като върл фен на ИНТЕЛ(казвам фен защото те привърженици нямат просто всичко при тях е на стара слава) сега тука оплюваш АТИ-тата.нВидиа последната им карта която беше по бърза и качествена от аналогичната на АТИ беше ГФ 2 GTS/Ultra и донякаде ГФ 3

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #20

    Някой да ми обясни разликата ....

    @shamara - абе за AXLE не е точно така.Аз със такава карта съм вадил 12000 със съвсем лек клок и процесор на 2Гхз.




  7. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #21

    Някой да ми обясни разликата ....

    AXLEто си го бива за тая цена []

    и ако ме издухаш с ГФ МХ 440 / даже и с Р9600 /6те ти подаря компютъра си []


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    17
    #22

    Някой да ми обясни разликата ....

    Момчета не че нещо имам против вас ама се пак някои ко са беше сетил да ни отговори на вапроса а не са дърлите щеше да е много добре Аз само попитах какво е туи 64бит и колко по лошо е от 128 ...а в нета не мога да намеря нищо теи че ако има някои по запознат да драсне 2 реда плс

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #23

    Някой да ми обясни разликата ....

    Шамар пич къде виждаш да съм писал че картата ми е Axle?!?!?!? Картата ми е Асус 4200 128ддр.На марка 2001 изкарвам над 14000 точки като картата е клокната 315/600 а процесора Бартън2500+@2300Мхц дъното ми е АСУС нФорс2.И като казвам че системата е клокната така това не означава че съм я клокнал за марка специално ами си стабилна при Прайм95 с часове...С други думи няма нищо особено и с НАСА още не съм се договарял

    А м/у другото картата се клоква до 325/660 и дори изкарва марка но с ужасни артефакти...(а това всичко без да съм пипал напрежението на картата и с оргиналното охлаждане без оптимизации)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Каква е разликата
    От medemi във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-05-14, 16:34
  2. FTXS35J и G - каква е разликата....
    От ex-man във форум Климатици Daikin
    Отговори: 15
    Последно: 01-11-11, 19:42
  3. Отговори: 1
    Последно: 06-05-11, 02:37
  4. Голяма ли е разликата...
    От Tyna във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 03-01-06, 19:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе