Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с новите драйвъри Forceware 56.63

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    16
    #1

    Проблем с новите драйвъри Forceware 56.63

    Здравейте!

    Имам следния проблем и немога да го разреша. Търсих по разни форуми, но не открих нищо.

    Машината ми е: дъно Canyon 7TABAS-via kt133a, памет 384мв, vga Axle Geforce FX 5200 128MB. Вчера пробвах да инсталирам новите драйвъри за видеото Forceware 56.64. Старите, които използвах бяха 53.03 с тях всичко си работеше ок. След като инсталирах 56.64 рестартирах. Но след рестарта като тръгваше да се зарежда уиндоуса ХР компа се рестартира сам и при всеки опит да зареди уиндуса отново се получаваше рестарт. Влязох в safe mode и отново инсталирах 56.64. Този път компа си тръгна нормално без да рестартира непрекъснато. Тук се появи нов проблем. Пробвах да играя NFS Underground и когато играта тръгваше да зарежда уина заби. Рестартирах и пробвах отново-пак заби, пробвах и с други игри-разни пъзелчета-всеки път забиваше. Сложих старите 53.03 и отново всичко си беше ок. Искам само да кажа,че никакви настройки на видеото или каквото и да е било не съм променял. Целият този процес с драйвъри 56.64 за win98 го приложих и на WIN 98, но там не се получаваше рестарт, а ми показваше грешка при зареждането на файл nv....cpl и игрите отново забиваха. Във win XP пробвах и чиста инсталация на новите драйвъри, пробвах и с 56.82 и отново не се получаваше.

    Не че съм заритал за новите драйвъри, но все пак ако някой знае от какво се получава този проблем нека помогне.[]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #2

    Проблем с новите драйвъри Forceware 56.63

    Незнам от какво е (ясно, че е някаква бъгня в драйвера), само ще споделя, че имах подобни проблеми с 53.04 на 98-ца. Понякога при рестарт ми се ресетваше рефреш рейт-а и резолюцията и игрите не забиваха, ами просто не тръгваха (Fifa2004 и RedFaction2). Върнах си Омега 45.23 всичко си работи перфектно, даже и FarCry превъртях[^].

  4. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #3

    Проблем с новите драйвъри Forceware 56.63

    Хммм, при мен се появи проблем с DScaler, явно си има някои грешчици..

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #4

    Проблем с новите драйвъри Forceware 56.63

    А на мен настройкитте на тунера ми бъгнаха[}]

    Иначе съм 300марк отгоре[:D]

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #5

    Проблем с новите драйвъри Forceware 56.63

    Ми аз затова си ползвам 52.16. Поне са WHQL!

    :-)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с драйвъри за лаптоп
    От hot_stepper във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 28-02-10, 15:13
  2. ПРЕМЕСТЕНО: проблем с драйвъри за лаптоп
    От fXOrange във форум Поддръжка
    Отговори: 0
    Последно: 16-02-10, 20:59
  3. Отговори: 12
    Последно: 27-09-07, 14:18
  4. Проблем със звукови драйвъри
    От izwerga във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-07, 10:40
  5. ForceWare 52.70 Някой успя ли да го изтегли?
    От breiii във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 19-11-03, 15:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе