Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #1

    Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    Здравейте , нуждая се от помоща и компетентното Ви мнение при избора на съдомиална машина.
    Спрял съм се на цена до 400лв. , за 8 комплекта и широчина 45см./от средните/
    Пообиколих магазините но няма голям избор - BEKO,NEO,MIDEA,CROWN.
    Някой ползвал ли е от тези марки и какви са Ви впечетленията?
    Приемам всякакви коментари и мнения.

    Благодаря Ви предварително!!!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #2

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    Beko и Crown много зле
    Нео зле
    Мидеа малко по добре от нео

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #3

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    Приятелски съвет: Ако искаш да се сдобиеш с нещто дето ще върши работа - Сименс или Бош ВТОРА УПОТРЕБА и задължително от най-широките. Всичко ново, лъскаво и "аеродинамично" в магазина е на светлинни години зад старото германско желязо. Даже Сименс и Бош дето се продава ново в момента - не струва. И е германско, колкото аз съм японец...
    Това е моето мнение за бялата техника (изключвам хладилниците - там не разбирам).

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #4

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    И 4те въпросни марки се правят почти на едно и също място - от тях Мидеа! - пардон - Веко/Краун май в Турция, но Неото - в Китай

    За втората употреба - да, ама си отваряй очите - има супер неща на Сименс/Бош, ама има и таралясници, дето чакат будали...

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #5

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    Мой познат, работещ в гаранционен сервиз на техноxxxx ми препоръча ....Beko- най малко дефекти давали, защото били с незнам какви си чарколаци. Имам Beko 1500DSF и си бачка...

  7. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #6

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    Beko -- Тюрк Електрик.Без коментар

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #7

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Beko -- Тюрк Електрик.Без коментар
    Ти пък ме уби.... От кога в Турция се правят чипове?

  10. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #8

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    Те чипове не правят.И по-добре да не правят.
    Обаче Беко си е турска марка,а съдомиялната машина освен чипове има нагреватели и помпи.Ти виждал ли си качествен турски нагревател или пък помпа.Аз не съм имал подобно щастие

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #9

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    badr :Super:
    имат още да учат турците

    обаче съм виждал качествени турски накладки! и още повече некачествени...
    Ама пък като цяло, Тойотите сглобени в Турция, са с по-малко дефекти от тези в Албиона като въобще не коментирам, японските сглобки...

    за миялните - badr, де не се окажат помпите и нагревателите и те вносни?!
    Имам хладилник Краун - турски трябва да е, ама компресора бразилски - някакъв голям производител - засега съм доволен от него...

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #10

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    Те в Турция сглобяват и F-16...Това, че ние виждаме само боклуците им си е друга тема, да не се отплесваме.. . Аз предпочетох Беко от евтините марки, защото се продават и в Англия, Франция и т.н (значи си е някаква марка)... и до сега (да чукна на дърво) не се оплаквам (в същност жена ми не се оплаква). Това е моя скромен опит- не се опитвам да рекламирам Беко или да налагам мнението си.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #11

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    Виж и тоя Haier: http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=68&f=3702
    Имам я от година и половина и нямам забележки. Малко е дървен дизайна и ако това ти е важно, по-добре я виж на живо. Иначе си върши работата отлично. Няма разни екстри от типа LCD дисплей и т.н., но е клас А, т.е. сравнително икономична и на вода и на ток. Долната перка е метална (не че е кой знае какво предимство). За мен беше важно, че единствена тя има на дъното една планка, която може да се махне и така да се намали височината с няколко сантиметра. Така абсолютно безпроблемно я наврях под кухненския плот, който е със стандартна височина. Един вид получи се "вграждане".

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #12

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    @llll
    Надявам се гениите с фуражки да не купят F16, още повече турски...
    Грипен са доста по-добри, Ф-18 също, но пък доста по-скъпи. Руските не коментирам, че ще изляза комунист или нещо подобно...

    Румънците произвеждат и Рено и Деу, а доскоро и Ситроен, ама нещо не ги долюбват много...
    Руснаците пък ТУполев...
    Е - за сравнение с нас - турците поне пряват някаква индустрия ама у нас - Мистър10%р Ники Потър сега Овчаря... без коментар повече!

    И аз съм с хладилник Crown и миялна Midea! За миялната - работи всеки ден или през ден! Не бих дал 700-1000 за Ariston - за мен това е нискотехнологичен продукт!
    От хладилника съм доволен, но бих избрал друг


    @pimpirlit
    Въпросния Haier е 1-към-1 с евтините Мидеи и новите Нео... Затова и преположих, че се правят на едно и също място.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #13

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    А- сетих се и още нещо! @DEF - гледай машината да има няколко температури за миене- примерно кристални чаши не трябва да се мият при високи температури, защото помътняват....

  17. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #14

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    Нещо и аз съм се спрял между* BEKO и MIDEA с отложен старт и електронен програматор но още се двуомя.А за втора употреба пообиколих магазините но никъде не открих такива широки 45см.
    Най-интерсното е че този модел на БЕКО Beko 1500DSF не успях да го намеря на сайта им.Или аз не съм го открил,или е много стар или е ментак.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #15

    Re: Помогнете за избора на съдомиална машина!!!

    Цитат Първоначално публикувано от DEF
    Нещо и аз съм се спрял между* BEKO и MIDEA с отложен старт и електронен програматор но още се двуомя.А за втора употреба пообиколих магазините но никъде не открих такива широки 45см.
    Най-интерсното е че този модел на БЕКО Beko 1500DSF* не успях да го намеря на сайта им.Или аз не съм го открил,или е много стар или е ментак.
    Тц, май не е менте:
    http://beko.nakupni-dum.cz/beko-dsf-.../s-1/dp-43197/

    http://www.leguide.net/bp/5010400/10395.htm

    По- скоро е стар модел...Все пак послушай и други "форумци"- не се подвеждай от това, че само аз май ти отговарям...
    Все пак @badr е с голям опит в сервиза....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помогнете за избора 50''-55''
    От chefos във форум Телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 06-01-15, 08:49
  2. Помогнете в избора К2У
    От charliii във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 16
    Последно: 29-12-13, 10:20
  3. Помогнете в избора на GSM
    От naskonr във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 15-10-10, 21:33
  4. Помогнете ми в избора на 5.1...
    От petrovG във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 06-09-09, 16:39
  5. Помогнете в избора на pc
    От get във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 26-01-05, 15:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе