Резултати от 1 до 6 от общо 6

Дипломат-Океан

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    10
    #1

    Дипломат-Океан

    Здравейте!Искам да попитам за т.н. ,,Мислещи бойлери,, на Елдом-Инвест !Някой виждал ли ги е и каде може да се намерят!Модельт е Дипломат-Океан !приемам и коментари за цена!Благодаря......!

  2.  
     
  3. ruj
    ruj е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    7
    #2

    Re: Дипломат-Океан

    Преди две седмици си взехме Дипломат Океан с електронно управление от Техномаркета цена 239 лв За сега е перфектен, настроили сме го да работи само през нощта и нямаш грижи. Мисля че е и доста икономичен. На дисплея ти показва и разхода на ел. енергия.
    Предишния ни бойлер пак беше на Дипломат и гръмна (отхлупи се отдолу целия) и след това започна да тече. И не знам защо решихме пак да си вземем Дипломат но то какъв ли и да купиш.

  4. Pit
    Pit е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    101
    #3

    Re: Дипломат-Океан

    Цитат Първоначално публикувано от ruj
    Предишния ни бойлер пак беше на Дипломат и гръмна (отхлупи се отдолу целия) и след това започна да тече. И не знам защо решихме пак да си вземем Дипломат но то какъв ли и да купиш.
    Човече, как ти гръмна бойлера!!! Ти не трябва да имаш стени тогава. Една от защитите не е сработила, фланеца се е огънал и водата е изтекла. Така ли беше? Този бойлер не може да гръмне. Серията Океан е с по-дебела изолация, водата загрява по-бързо в сравнение с др. бойлери и съответно са по-икономични. За повече информация готов съм по всяко време



    @tonito1912 можеш да намериш тези бойлери Океан във всеки по-голям магазин за бяла техника или на Стамболийски 127 - специализиран на Дипломат

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    10
    #4

    Re: Дипломат-Океан

    Благодария много!Днес сте скокна до Техномаркета да видя за какво става вапрос!

  6. ruj
    ruj е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    7
    #5

    Re: Дипломат-Океан

    Цитат Първоначално публикувано от Pit
    Човече, как ти гръмна бойлера!!! Ти не трябва да имаш стени тогава. Една от защитите не е сработила, фланеца се е огънал и водата е изтекла. Така ли беше? Този бойлер не може да гръмне. Серията Океан е с по-дебела изолация, водата загрява по-бързо в сравнение с др. бойлери и съответно са по-икономични. За повече информация готов съм по всяко време



    @tonito1912 можеш да намериш тези бойлери Океан във всеки по-голям магазин за бяла техника или на Стамболийски 127 - специализиран на Дипломат

    Точно така изби фланеца отдолу и водата изтече. След това го сглобих и викнах ел. техник да свърже токовете. Проработи, но започа да капи и после направо да тече

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    510
    #6

    Re: Дипломат-Океан

    Здравейте! И аз планирам покупка на бойлер дипломат - океан с електронното управление. Имате ли някакви наблюдения върху този модел? Електрониката сериозна ли е?

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. България на 3 морета и... един океан
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 29-09-14, 20:20
  2. Проблем с бойлер Дипломат
    От danas1970 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 16-04-13, 11:11
  3. Бързонагреваем бойлер Дипломат Б4 не се включва
    От gkolarov във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 10
    Последно: 01-10-11, 15:14
  4. Бойлер Дипломат-повреда
    От Alamo във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 6
    Последно: 08-06-10, 20:29
  5. Климатици Дипломат
    От rumo във форум Други марки климатици
    Отговори: 11
    Последно: 22-05-10, 15:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе