Резултати от 1 до 14 от общо 14

За пералня SAMSUNG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    6
    #1

    За пералня SAMSUNG

    Пред избора съм да купувам нова перална машина. Интересува ме марката SAMSUNG, харесах в ТЕХНОМАРКЕТ модел, но все пак да попитам за впечатления. Не е от по - евтините модели избора ми и ще съм благодарна, ако има от някой да науча нещо повече.
    Предварително благодаря на отзовалите се.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    27
    #2

    Re: За пералня SAMSUNG

    Имам пералня SAMSUNG от 1година и по точно ето този модел-
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09014745
    Много екстри, засега безпроблемна работа(да чукна на дърво)на моменти е малко шумна може би защото не е добре невилирана.Произведена е в Китай и това е някъкъв минус може би.
    Преди време по съвет на много хора си взех горение и просто бях възмутен какъв боклук са тези перални.За 10години ползване спря да работи заключването на вратата,копчето за пускане,сменихме 6 помпи,1програматор,лагери и още куп дребни ремонти.Отделно луфта между барабана и уплътнението е толкова голям ,че всички по дребни неща ги вкарваше вътре.
    Та искрено се надявам този самсунг да е нещо по добро.


  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    6
    #3

    Re: За пералня SAMSUNG

    Много благодаря, модела перална машина , който ми хареса е
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09016334
    особено като се има в предвид, че ще е след 23-годишна служба на ПЕРЛА 04.


  5. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #4

    Re: За пералня SAMSUNG

    никога повече SAMSUNG
    микровълнова печка - гърми от време на време, и и сменям бушончетата
    хладилник за почти 900 лв. /гаранционен / - не работи от август /скапан сервиз, а от техномаркет им е през оная работа/

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    27
    #5

    Re: За пералня SAMSUNG

    Цитат Първоначално публикувано от snoopdoggystyle
    никога повече SAMSUNG
    микровълнова печка - гърми от време на време, и и сменям бушончетата
    хладилник за почти 900 лв. /гаранционен / - не работи от август /скапан сервиз, а от техномаркет им е през оная работа/
    Всичко е до късмет може би.Аз имах подобни преживявания с горение (както съм описал по горе) но много хора са доволни.
    TeddyD поздравявам те за избора,виждал съм я тази пералня направо е космическа.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    25
    #6

    Re: За пералня SAMSUNG

    Нека и аз да се включа. Преди месец и половина си купих ето тази пералня: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09013215 Електронен програматор. Не зная защо, но много хора са настроени отрицателно срещу електрониката. Аз не виждам защо??? Да не би механичните програматори да не се развалят? Пералнята си има електронна везна за количеството вода.; Клас АА, 1000 оборота и още куп екстри. Мисля, че по отношение цена/качество това е най-доброто, което намерих в техномаркет. Като недостатък мисля, че е малко шумна гогато пере, но при центрофуга е безшумна.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    41
    #7

    Re: За пералня SAMSUNG

    и кое им се разваля на механичните програматори?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    25
    #8

    Re: За пералня SAMSUNG

    Е, колегата CONAN спомена за италианската горение, баба ми има атлантик - 1 път лагери и 1 път нов програматор. Та това е.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    64
    #9

    Re: За пералня SAMSUNG

    Не знам какво да кажа но 1200 лв за пералня това направо сие разхищение , поне може да се вземе с сушилня за тези пари , без сушилня това си е направо обирджийство или освен ако простира сама тази пералня си заслужава / и сама да ни обира мръсните слипове и ги слага вътре/

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #10

    Re: За пералня SAMSUNG

    Аз съм с LG от 4-5 месеца. Никакви забележки. Да чукна на дърво...

  13. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #11

    Re: За пералня SAMSUNG

    Цитат Първоначално публикувано от galev
    Електронен програматор. Не зная защо, но много хора са настроени отрицателно срещу електрониката. Аз не виждам защо??? Да не би механичните програматори да не се развалят? Пералнята си има електронна везна за количеството вода.; Клас АА, 1000 оборота и още куп екстри. Мисля, че по отношение цена/качество това е най-доброто, което намерих в техномаркет. Като недостатък мисля, че е малко шумна гогато пере, но при центрофуга е безшумна.
    Веднага ще ти дам един пример.Пералня Privileg Dynamic 4621 монтирана в антре.При по ниска температура през нощта,а тогава я пускат заради нощната енергия,след завършване на прането по модула кондензира влага.Покрих страната спойки с разтвор от колофон и спирт.Сега кондензира влага по страната компоненти.Не ми се искаше да покривам и нея,но се наложи.Сега обаче има възможност да прегрее някой елемент вследствие на влошеното им охлаждане.Част от компонентите са smd монтаж.Замине ли процесора заминават си едно 100лв.Не съм търсил такъв модул но цената му няма да е по-ниска.
    Да не говорим за екшъните с тока от енергото.А механичния програматор е практически пакетен првключвател задвижван с електромоторче.Просто,но надеждно усторен.
    Човек си купува пералня не самолет.
    Електронна везна -- какви ли не глупости се пишат за да се продава стоката.Да не би да изписва на дисплея колко килограма са дрехите.И какво като ги "претегли" ? Да не би да изчисли коя дреха колко вода ще поеме.Нивото на водата се регулира с пресостат.Ако в единия случай имаш ризи,а в другия хавлии.И какво става от цялата глупост?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    41
    #12

    Re: За пералня SAMSUNG

    евала бадр

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    2
    #13

    Re: За пералня SAMSUNG

    SAMSUNG WM-R1045AV цена с ДДС: 579.00 лв.
    -SILVER NANO ТЕХНОЛОГИЯ
    -5,2 КГ КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ
    -КЛАС"АА"
    -ПЛАВНО РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ 400-1000
    -БЕЗШУМЕН ИНВЕРТОРЕН ДВИГАТЕЛ
    -ИНТЕЛИГЕНТНА FUZZY LOGIC ФУНКЦИЯ
    -СЪОБЩЕНИЕ ЗА ОСТАВАЩО ВРЕМЕ НА РАБОТА
    -ЦВЕТЕН ИНФОРМАЦИОНЕН ДИСПЛЕЙ
    -ЕКО ПРОГРАМА
    -СУПЕР БЪРЗА ПРОГРАМА(QUICK WASH)
    -ЗАКЛЮЧВАНЕ СРЕЩУ ДЕЦА
    -РАЗМЕРИ В/Ш/Д-85/60/50
    http://www.samsung.ru/products/home/...=specification
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09020856

    Това е супер пералня. Много е добра. Изпира идеално и е много по-безшумна от Whirlpool-а на съседа. Какво като има повече електроника? Все пак сме 21 век и не може без нея. Който не иска електроника да пере с Рига и няма да има проблеми. Самсунг е утвърдена марка и правят много качествени неща. Един приятел има телевизор на 13 години и досега не е отварян. Дори и да са сглобени в Китай това не ги прави по-малко качествени. Много известни фирми са изнесли производството си в Китай. Предпочитам Made in China, отколкото турските боклуци. При липса на късмет и най-скъпата пералня може да започне да създава проблеми. Нека някой, който има такава пералня да сподели впечатленията си за нея.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #14

    Re: За пералня SAMSUNG

    Моят Samsung (май е ей този модел - поне си прилича де) след 7-8 месеца ползване почна да прави гьолчета, направо микроязовирчета. Хоп в сервиз където констатираха че пералнята и капка не пуска, хоп у нас и нов потоп Отворих си я сам и се оказа че маркучите са хванати с калпави скоби които се слагат с клещи. Сложих си нормални скоби и готово.
    Иначе си пере нормално и не без шум.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с пералня SAMSUNG F1045AV
    От kappo във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 16-09-14, 11:07
  2. Проблем при центрофугиране с пералня Samsung B1245AV
    От toppako във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 6
    Последно: 28-05-13, 12:28
  3. Продавам програматор на пералня Samsung P1253
    От the_voice във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 15-03-11, 00:29
  4. Пералня Samsung P1053 - блокаж на електрониката
    От kirilbb във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 10-07-08, 07:14
  5. Пералня Samsung WM-P1253V
    От djambov във форум Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 11-05-08, 11:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе