Резултати от 1 до 3 от общо 3

RQ: Сушилня Аристон АСЛ70

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2
    #1

    RQ: Сушилня Аристон АСЛ70

    Как се нивелира това чудо? Има две колелца и две стационарни крачета, от които не може. Нещо допълнително ли се купува, или в магазина не са ми дали нещо? с тези колелца с поглед се мести и ме притеснява като я пусна да не я яздя да не ходи напред-назад.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: RQ: Сушилня Аристон АСЛ70

    Тази сушилня няма ли си книжка? Тези стационарните крачета вероятно се завиват или развиват. Нещо такова.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2
    #3

    Re: RQ: Сушилня Аристон АСЛ70

    Има книжка, но там не споменават нищо по въпроса. Крачетата и колелцата не могат да се манипулират, до тях има едни цилиндърчета, в които предполагам се докупува нещо и се слага. Престраших е да я пусна и се оказа, че не тресе, колкото си мислех, че ще тресе. Не помръдна, но за всеки случай ще взема от тези гумените подложки за столове да й сложа на крачетата. Но ми е интересно как може да не са помислили за нивелация, при положение, че не на всякъде има равна повърхност на която да се сложи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-04-12, 12:13
  2. Капачка за Аристон?
    От Georgit във форум Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 08-02-11, 22:27
  3. съдомиялна Аристон
    От peshew във форум Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 15-03-10, 14:39
  4. ПРОБЛЕМ С ПЕРАЛНЯ АРИСТОН AVD 109
    От vincho във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 21:27
  5. боилер аристон ti shape plus
    От DUNDURMA във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 11-06-08, 18:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе