Резултати от 1 до 3 от общо 3

Избор на пералня и съдомиялна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    177
    #1

    Избор на пералня и съдомиялна

    Имам намерение да закупя Пералня и Съдомиялана. Тъй като мисля обаче да взема и кухня, то следва ли от това Пералянта и Съдомиялната да са за вграждане или мога да си купя която си харесам и в последствие да ги вградя в кухнята ? Има ли някакви специфични изиквания към тях, в един магазин ми казаха че горните капаци на пералните се махат, но за страничните нищо не споменаха, притеснявам се когато сложа кухнята да не остана с пералня и съдомиялна които ..реално няма да мога да използвам

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #2

    Re: Избор на пералня и съдомиялна

    Ами вземи размерите(височина, ширина, дължина) на пералнята и сушилнята(които си купил или мислиш да купиш) и като избираш кухнята пробвай дали мястото за вграждане е достатъчно за тези размери Вземи си ролетка или помоли в магазина да ги премерят.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    98
    #3

    Re: Избор на пералня и съдомиялна

    Габаритите на пералните и съдомиялните в общи линии са стандартни (В/Ш/Д - 85/60/60 или 85/45/60) така че просто като избираш кухня се съобразяваш с тях!
    Всичко останало е по метода на "Натъмен и Нагоденко" , режеш , сваляш капаци, и т.н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на пералня+сушилня в едно
    От vaniosl във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 22-12-14, 11:21
  2. Избор на съдомиялна за вграждане
    От joretonyc във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 14-12-14, 10:06
  3. Избор на пералня с сушилня
    От vtdy във форум Бяла техника
    Отговори: 13
    Последно: 22-04-11, 17:48
  4. избор на нова пералня
    От joro63 във форум Бяла техника
    Отговори: 15
    Последно: 06-03-09, 10:37
  5. Избор на евтина пералня ?
    От rpl във форум Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 22-01-07, 01:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе