Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

избор на нова пералня

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    1
    #1

    избор на нова пералня

    Моля посъветвайте ме каква пералня да избера измежду марките Gorenie, Whirlpool, Candy с цена до 550 лв? Центрофугата да е неръждавейка, по възможност механичен програматор.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: избор на нова пералня

    Забрави за механичния програматор. Вече мисля, че няма такива. За Горение гарантирам, че вече няма с механичен програматор.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    11
    #3

    Re: избор на нова пералня

    Joro, явно твоята пералня е втора употреба

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #4

    Re: избор на нова пералня

    От тези три марки препоръчвам whirlpool,иначе аз имам самсунг и съм доволен имах и горение с нея имах проблеми при центрофугата много се тресеше.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    16
    #5

    Re: избор на нова пералня

    Цитат Първоначално публикувано от joro63
    Моля посъветвайте ме каква пералня да избера измежду марките Gorenie, Whirlpool, Candy с цена до 550 лв? Центрофугата да е неръждавейка, по възможност механичен програматор.
    От всичко изчетено във форума останах с впечатлението,че казан INOX и механичен програматор са две много съществени изисквания при избора на пералня,за съжаление,май вече не срещани.Ако все пак има марка /модел/перални,която/който/да отговаря-моля,кажете.Освен това,ако има по-важни от тези показатели,моля посочете ги.
    Аз също смятам да си купувам пералня,но по-скоро клоня към AEG,Zanussi или Gorenje.Моя ценови диапазон е 550-700 лв.Споделете мнения кое е най-добро от трите марки?/че се обърках от мнения,че Горене много шумни били,Зануси вече се произвеждали в Турция.../

  7. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #6

    Re: избор на нова пералня

    Честно казано по-вероятно е да намериш с механичен програматор,отколкото и с казан инокс.Гледаш,къде е произведена,колко е гаранцията и даваш.Виж по 2 употреба може и да има и с инокс,и с механичен,но все пак е 2 употреба.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Re: избор на нова пералня

    Аз като си купувах пералня преди повече от 5 години единствените с казан от неръждаема стомана бяяха на Горенье. Бяха си с механичен програматор. Сегашни са с електронен програматори и пластмасов казан.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    16
    #8

    Re: избор на нова пералня

    Благодаря ви,че толкова бързо се включихте с отговор на въпроса ми.За съжаление обаче,не смятам да купувам пералня 2-ра употреба.
    С риск да стана досадна-ако трябва да избирам,от посочените от мен в горния пост марки-коя е най-добрата/абстрахирайте се от това,дали разполагат с мех.прогр. и иноксов казан/?И това ли са подходящи марки за ценовия клас до 700 лв?

  11. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #9

    Re: избор на нова пералня

    Аз също смятам да си купувам пералня,но по-скоро клоня към AEG,Zanussi или Gorenje.
    - аз ти препоръчвам Gorenje, но също погледни и Korting

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    16
    #10

    Re:избор на нова пералня

    Благодаря!
    P.S. И понеже виждам,че е почти невъзможно да си намеря пералня с механика+инокс,поне да заложа на друг показател-да е по-безшумна,моля за мнения за пералните Аристон Super Silent-наистина ли са толкова тихи и качествена марка ли са като цяло...

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3
    #11

    Re:избор на нова пералня

    Здравейте, предстои ми закупуване на нова пералня. След много прочетени мнения съм изправен пред дилемата - AEG /произведено в Полша/ и Electrolux /произведено в Италия/. Става въпрос за модели в ценовия диапазон 600 -700лв. Моля за съвет.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    11
    #12

    Re:избор на нова пералня

    Като препоръка:
    Купи си Деу пералня, правят се в Корея и са доста читави т.е. дават около 1.5 до 2% дефекти, АЕГ- определено не че можеш да попаднеш и на Румънска

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    112
    #13

    Re:избор на нова пералня

    nevena_79: Аристон са добра марка по принцип макар, че за тази пералня конкретно нищо не мога да ти кажа.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #14

    Re:избор на нова пералня

    Ariston или Whirlpool !!!
    Ariston е най-тихата пералня, иначе като здравина и двете са на кантар!

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #15

    Re:избор на нова пералня

    Обръщам се към InternetZombie мисля , че Аристон са добри и са много тихи виж новите Хотпойнт-Аристон те са още по-тихи :

    - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09038124
    - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09037598
    - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09037599
    - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09037935
    виж тези ^^^^^

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Нова пералня - чука при центрофугиране.
    От TiratroN във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 26-03-13, 01:02
  2. Нова пералня не пълни вода!
    От Todorov_V във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 11
    Последно: 11-01-13, 20:47
  3. Проблем с нова пералня/сушилня Hotpoint Ariston...
    От Wish_Master във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 30-05-11, 16:02
  4. Отговори: 3
    Последно: 25-05-10, 15:32
  5. Проблем с чисто нова пералня Аристон
    От zograffa във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 02-01-10, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе