Резултати от 1 до 12 от общо 12

Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    10
    #1

    Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

    Значи, искам да си купя мини печка с керамичен плот... Кат нормален човек, зает по цял ден в офиса, реших първо да разгледам сайтовете на техномагазините... И аз ли нещо греша, ама там няма една читава с обикновени електрически котлони, камо ли пък с керамичен плот... И, сега едва ли не, дилемата е между Snaige, Diplomat, няква световнонеизвестна Sogo и Davoline, която всеки път като я видя и първата ми асоцияция е за нещо дяволско...
    Ясно, че ич не съм разбирач, ама все си мислех, че задачата не е чак толкова сложна...Случайно да знаете дали Electrolux или Gorenye имат минимодели? И ако трябва да купя нещо от горецитираното, коя оферта е по-малко рискована????

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #2

    Re: Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

    Да има такова животно производство на ЕЛДОМИНВЕСТ Варна - DIPLOMAT. Перфектна!!! Мини с керамичен плот - голям и малък котлон загряващи максимално бързо + фурна.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #3

    Re: Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

    От около 3 години ползваме такава печка (Дипломат на Елдоминвест). Беше ни първата с керамични котлони. Никакви забележки нямаме, да чукна на дърво. Котлоните загряват много бързо, ако отгоре няма нищо сложено се намалява тока през тях (поне такова ми е впечатлението). Фурната никак не е малка. Като избирахме, това остана единствения възможен вариант, заради сравнително нормалния размер на фурната. Добре измислена и направена печка според мен.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    10
    #4

    Re: Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

    Супер благодарско за съвета кат си я взема - ще разказвам... Дано само я има из техномагазините, че не ми се обикаля много..

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    5
    #5

    Re: Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

    Колко струва тази печка?

  7. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #6

    Re: Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

    В Технополис и Техномаркет- 489 лв с ДДС,3 год.гаранция.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    349
    #7

    Re: Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

    Има печки с керамичен плот за вграждане. Само два котлона са и са компактни (няма фурна отдолу). Ако кухнята позволява се вгражда в плота и не заема почти никакво място. В момента не се сещам за производител, но ще проверя, ако те интересува?

    Edit: Намерих една снимка на телефона. За ограденото с червено говоря. Печката отдолу също е вградена, но е отделно.
    http://www.picvalley.net/v.php?p=u/402/100279_510.JPG

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    10
    #8

    Re: Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

    Има печки с керамичен плот за вграждане. Само два котлона са и са компактни (няма фурна отдолу). Ако кухнята позволява се вгражда в плота и не заема почти никакво място. В момента не се сещам за производител, но ще проверя, ако те интересува?
    Много ти благодаря, уредчето изглежда доста красиво.... Но на мен идеята ми е точно за мини печица, пък отдолу да си имам шкафче... Пък и не излиза ли така по-скъпо?

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    Re: Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

    Тази мини печка на дипломат е прекалено скъпа. По добре е да се съберат още малко пари и да се купи истинка гомяма готварска печка. Затова брат ми като за начало си купи китайски керамичен индукционен котлон, а след време нормална печка. Гледахме тези дипломатчета само котлоните им става, а фурничката е прекалено мъничка.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    10
    #10

    Re: Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

    Дипломатичните печки не ги видях нито в сайта, нито на място в Техномаркет....Барем една нормално голяма тава не побират ли? Ако им е толкова малка фурната ще се замисля....По принцип не искам голяма печка, защото ми взима много място, но пък ако трябва да си пека по два картофа, щото няма място за пържолките....Хм...Може и да пристъпим към план Б: Голяма печка Голям тумбак храни....

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #11

    Re: Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

    Побира - поне толкова големи колкото Раховец или Мечта.

    Сдобих се с Дипломат и бях силно впечатлен. Ако я плащах аз - определено бих се замислил за парите, но сега съм много доволен - и от плота и от фурната.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #12

    Re: Читава мини печка с керамичен плот - има ли такова животно?

    Продуктите Дипломат, във фирмения магазин във Варна са доста (поне 50-60 лева ) по-евтини от тези в Технополис, който е срещу него примерно. Последно купихме бойлер, та сравних цените.

    Фурната е голяма. Нормална голяма тава се побира без проблем. За да съм по-точен, фурната е квадратна с размери 37*37 см.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Счупен керамичен плот на печка Електролукс
    От vtdy във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 17-06-12, 12:44
  2. Пукнат керамичен плот на печка
    От tonymoreno във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 28-08-10, 18:42
  3. въпрос за печка с керамичен плот
    От laki71 във форум Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 26-08-10, 21:37
  4. Съвет за печка с керамичен плот.
    От valerko във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 12-06-09, 14:39
  5. Готварска печка с керамичен плот ?
    От bmw84 във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 18-03-07, 10:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе