Резултати от 1 до 5 от общо 5

Отново препоръка за пералня ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    24
    #1

    Отново препоръка за пералня ?

    Здравейте !
    Ще помоля за съвет за избор на пералня. Прочетох темата Препоръки за пералня .Поради мястото на което ще се постави пералнята трябва да е с горно зареждане. Спрял съм се на Електролукс , Зануси и Уърпул. Цената в диапазона 500-600лв .
    Това с горното зареждане малко ме притеснява - 1. Ако не се затвори добре вратата има ли някаква блокировка ? и 2. Чух че уърпул вратичката се "самоотваряла" и ставало страшно ! Незнам до колко е вярно ?
    За зануси пък се оказа че май няма сервиз в града ( това ще го проверя още днес ) .
    Моля за съвет при избора на марка както и на конкретен модел ако може !

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    8
    #2

    Re: Отново препоръка за пералня ?

    Цитат Първоначално публикувано от Mitko_G
    Чух че уърпул вратичката се "самоотваряла" и ставало страшно...
    От 8 години пера с Wirlpool с горно зареждане (AWT 2240, с механичен програматор и 400 оборота) и досега вратичката не се е самоотваряла. А и какво страшно може да стане? Водата със сигурност няма да изтече.

    Относно затварянето - първо се затваря барабана, после вратичката, с едно нежно движение. Ако случайно не е затворена, няма да заработи пералнята.

    При мен имаше един неприятен момент - прахът запушваше отделението за перилни преперати, затова сега го сипвам директно върху дрехите. Иначе всичко останало е ок - имам тиха пералня, която изпира добре, не мачка дрехите и се събира в малката нишичка, която и е отредена.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    24
    #3

    Re: Отново препоръка за пералня ?

    ....имах предвид вратичката на барабана , задирала по казана когато се отвори ?
    В този ценови клас има ли нещо с неръждаем казан , че на пласмасовите нещо им нямам много вяра ?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #4

    Re: Отново препоръка за пералня ?

    Цитат Първоначално публикувано от Mitko_G
    ....имах предвид вратичката на барабана , задирала по казана когато се отвори ?
    Няма никаква верятност да се самоотвори, освен ако нещо не е повредена, но то се "познава" при затварянето. Ако пък наистина има такъв случай (самоотваряне), сам си направи извод за марката!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    24
    #5

    Re: Отново препоръка за пералня ?

    Май си харесахме електролукс , модел EWT10120W или EWT9120W. Кажете по някоя дума за тези модели ?
    Вярно ли е че има проблем с сервиза за електролукс ( не се намирали чаркове за тях ) ?
    Утре ще е поръчката така че ми е спешно
    Резерва ми е уърлпул AWE 6516 или AWE6317.
    Индезита май никой не го препоръчва. То други за тези пари май няма...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-11-10, 19:04
  2. Отново съвет за ДВД
    От Kabal84 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 7
    Последно: 16-12-05, 20:19
  3. Отново за избор на 17" LCD
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 25-04-05, 01:23
  4. Отново LCD 15" & 17"
    От Lox във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 15-10-04, 15:50
  5. Отново TV out
    От Goro във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 28-01-02, 14:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе