Резултати от 1 до 4 от общо 4

Какво ще кажете за пералня Gorenje WA-64143?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    9
    #1

    Какво ще кажете за пералня Gorenje WA-64143?

    Мисля да си закупя този модел, не само заради многото екстри, но най-вече заради иноксовия водосъдържател. Като разгледах на пазара вече е почти невъзможно да се намерят перални с иноксови водосъдържатели...Това което ми харесва в марката Gorenje всъщност не е точно марката, а 36 мес. гаранция, добрият фирмен сервиз (във Варна) и редовното снабдяване с резервни части. Основното ми притеснение е доколко е надежна електониката на този модел. Ако някой има опит с ремонт на такава пералня или пък има в къщи такава моля да сподели впечатления, за което благодаря в аванс.
    И още нещо, лесно ли се сменят лагерите на AEG с карборанов казан или всичко трябва да се разглобява и казана да се вади? Мислех да купувам AEG, но се разочаровах като видях че вече ги сглобяват извън Германия... а бяха хубави перални

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    174
    #2

    Re: Какво ще кажете за пералня Gorenje WA-64143?

    Перфектна машина !
    Моята е тясна (43121), за 1 година никакъв фал. И аз се притеснявах за електрониката, още повече като видях жената как върти програматора...

    Ето ти интересни четива (на английски) тук и тук , и едно на български - тук.
    Виждам, че си питал и в друг форум, изчакай и тяхните мнения. Също споменаваш за проблеми с ел.захранването. Ако имаш и слабо налягане на водата - нещата отиват в друга посока.
    Успех !

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #3

    Re: Какво ще кажете за пералня Gorenje WA-64143?

    Аз имах Горение за 2 години се развали само дето беше без дислей.Наистина имат доста функции,ама не са качествени.И се друсат при центрофуга при перфектна нивилация.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    9
    #4

    Re: Какво ще кажете за пералня Gorenje WA-64143?

    От един до друг модел перални на даден производител понякога има голяма ряазлика ( в цена и качество), затова питам конкретно за този модел а не за пералните Горене като цяло. И пак да подчертая че водосъдържателя тък е от неръждаема стомана а не както някои прехвалени марки чиито най-скъпите модели ( за около 2000лв) са с казани от карборан.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с пералня Gorenje
    От FearMe във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 22
    Последно: 18-04-15, 09:59
  2. Ел.схема на пералня Gorenje
    От pldimitroff във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 14-07-13, 11:27
  3. Пералня Gorenje WA 64183
    От mweitei във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 12-01-13, 15:48
  4. Продавам пералня Gorenje
    От supernovax във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 01-09-10, 01:15
  5. Пералня Gorenje WA 583 -смяна ма * лагер
    От kocetoMR във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 28-01-09, 19:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе