Резултати от 1 до 5 от общо 5

Плот Gorenje 350C и може би два проблема

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #1

    Плот Gorenje 350C и може би два проблема

    След дълго обикаляне на магазини в търсене на керамичен плот с 2 котлона, в крайна сметка се сдобих с плот Gorenje 350C. Преди малко го свързах и ме притесняват две неща.
    Първото е, че след включването не показва "-", както е описано в книжката, а стой на "Н" (остатъчна топлина), което според една стара тема не е толкова страшно и трябва да почакам да видя дали ще се оправи.
    Второто по-притеснително за мен нещо е, че при включване на едната плоча не светва равномерно целият котлон, а един сектор остава тъмен.

    Нормални ли са тези две неща или да откачам плота и да го нося в сервиза?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re: Плот Gorenje 350C и може би два проблема

    Относно първият проблем и при мен беше така имам същият плот, но този без разделителя на единият котлон т.е. 300С. Това Н което ти изписва в началото от сервиза ми обясниха, че е някакъв вид тест аз им звъннах и след няма и час се махна. Относно второто, няма да е зле утре сутринта да им звъннеш да ги питаш.

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    2
    #3

    Re:Плот Gorenje 350C и може би два проблема

    Здравей,

    Преди няколко дни и аз си вземах плот на Gorenje ECT330AC и има абсолютно същият проблем с част от сензорите.

    Отидох до магазина (Техно Микс), от който го купих и онези ми казаха, че всички модели ECT330AC има ли такъв "проблем", защото награвателят минавал от там и тия зони не се осветявали. Разбира се онзи се кълнеше като циганин и ми вика, че може да ми покаже 2-3 чисто нови плота от скада им, за да докаже това. Както винаги нямаше кабел да пробва.

    Един приятел има абсолютно същият плот на горение и при него такъв проблем няма.

    Аз си мисля утре да отида и да им го върна.

    Ти какво направи с твоя проблем??

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #4

    Re:Плот Gorenje 350C и може би два проблема

    Какви са тия плотове без кабел? Аз като купувах самсунга си имаше кабел и беше изпробван в магазина.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    2
    #5

    Re:Плот Gorenje 350C и може би два проблема

    Директно ги вързваш към ел. кабел (без щепсел или нещо подбно). Имат една кутика на долната страна и там просто защипваш кабела

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 40
    Последно: 14-12-17, 10:49
  2. Отговори: 1
    Последно: 12-11-13, 21:52
  3. фурна и плот за вграждане Gorenje
    От daywalker12 във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 28-08-12, 12:30
  4. Плот Gorenje
    От yankob във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 22-12-09, 23:51
  5. Продавам плот за вграждане Gorenje ECT350C
    От ivaylo.bratoev във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-08, 12:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе