Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

УРЕДИ Gorenje

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2
    #16

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Имам пералня Gorenje WA513 (повече от 10 г.) Преди време изгоря моторът (без видима причина). Смених го с
    нов (230 лв). Сложих и нов кондензатор. Работеше около 2-3 месеца като се загряваше (пареше, но според сервизния техник било "нормално"). Смени на кондензатора не повлияха на загряването. Сега след като изгори бушоните (и замириса на изгоряла изолация) не работи центрофугата. При изключена центрофуга пере без проблеми. Нов мотор или нова пералня да купувам??? Или може би повредата е в програматора?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #17

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Цитат Първоначално публикувано от dipushk
    Имам пералня Gorenje WA513 (повече от 10 г.) Преди време изгоря моторът (без видима причина). Смених го с
    нов (230 лв). Сложих и нов кондензатор. Работеше около 2-3 месеца като се загряваше (пареше, но според сервизния техник било "нормално"). Смени на кондензатора не повлияха на загряването. Сега след като изгори бушоните (и замириса на изгоряла изолация) не работи центрофугата. При изключена центрофуга пере без проблеми. Нов мотор или нова пералня да купувам??? Или може би повредата е в програматора?
    е ти за 230 лв мотор ако купиш ... по добре дай още толкова и си купи пералня с 3 години гаранция

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #18

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Точно така,съгласен съм с glarus не си струва да купуваш нов мотор и ако не се оправи ще се прецакаш ,по добре си вземи нова ,аз си взех samsung от една нова серия на 2009 година и съм много доволен,но това си е вече твой избор.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    1
    #19

    Отговор: Re:УРЕДИ Gorenje

    - - - - - - - - - -

    W7403-горения закупена на 10-01-2014 от Зора Плевен-свалени болтове на барабана нивелирана проверена от техник за гаранция и ТРЕСЕ и се мести при центрофуга В момента е в сервиза в Плевен да тестват при техни условия да питам господин Gradus на километража на колата Ви ако пише 220 Вие със 100 ли я карате да не шуми много щом може то и трябва да работи при 1100 оборота пералня която и да е

    - - - - - - - - -
    Този пост е редактиран от genadi67; 30-01-14 в 12:10.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    9
    #20

    Отговор: УРЕДИ Gorenje

    Никакви проблеми с посочените уреди за вграждане на Gorenje - индукционен котлон (плот): Индукционен котлон IT332CSC - Gorenje и фурна: Фурна за вграждане BO73-ORA-B - Gorenje

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Уреди и етикети
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 50
    Последно: 12-03-21, 12:44
  2. вградени уреди
    От pipe82 във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 23-11-11, 16:45
  3. Продавам ел.уреди
    От arenzo във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 09-04-10, 00:30
  4. Отоплителни уреди на EVO
    От 6D5 във форум Електрическо отопление
    Отговори: 2
    Последно: 15-07-09, 01:16
  5. Символи за противопожарни уреди
    От obshtinska_mishka във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 03-08-07, 20:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе