Резултати от 1 до 10 от общо 10

вградени уреди

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    75
    #1

    вградени уреди

    Коя от трите марки вградени уреди за кухня е по-добра: Бош, Евролукс или Тека

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #2

    Re:вградени уреди

    Bosch

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    75
    #3

    Re:вградени уреди

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi
    Bosch
    И аз съм на това мнение, но другите марки специалисти ми твърдят, че са по-надежни.

  5. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #4

    Re:вградени уреди

    Teka имат добри продукти, но Eurolux... 'айде няма нужда.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #5

    Re:вградени уреди

    При мен всичко ми е на Тека (фурна, комбиниран плот, мивка, смесител, аспиратор), освен събомиялната 45см на Беко, защото събомиялните на Тека за безбожно скъпи. При вградените уреди има голям избор, може да комбинираш каквото ти хареса.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    82
    #6

    Re:вградени уреди

    Здравейте, имам нужда от съвет!
    Наскоро си купих фурна за вграждане AEG http://www.technopolis.bg/b2c/detail...0/P11110101~1/Фурнa-за-вграждане-AEG-BP-5013021M. Проблема е, че при монтажа се наложи да изрежа малко от ръба на капачката на твърдата връзка за ел. захранването, понеже издуваше и опираше на гърба на фурната. Притесненията са ми, че капачката е плътно опряла на гърба на фурната в момента и въпреки, че е с тангенциално охлаждане да не се стопи самата капачка при работа на фурната.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    119
    #7

    Re:вградени уреди

    Аз имам един познат, на който съдомиялната TEKA му се развали. Фурната му е на LINO и бил изключвал бушона като я включи. За съдомиялна - Bosch, Siemens,AEG, фурна и плот- AEG,Gorenje,Electrolux.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #8

    Re:вградени уреди

    Цитат Първоначално публикувано от pipe82
    Коя от трите марки вградени уреди за кухня е по-добра: Бош, Евролукс или Тека
    Така зададен въпроса не е ли малко субективен?!?!

    Попитай за конкретни модели, които да речем са ти харесали на външен вид ( дизайн ) и цена и питай тук разбиращите да ги сравнят.

    Всяка марка си имат по качествени и не толкова модели. Бюджетни и с повече екстри. Всеки ще хвали техниката, която не му е правила никакви дефекти и обратното.

    Ще дам пример - миналата седмица бях при един клиент и гледам в хола някакъв телевизор NEO ( не знам ЛСД или Плазма ) много голям 50 и нагоре инча. Поочукан от живота видимо. Попитах го как е, откога го има. От 5 години и бил много доволен, никакви грижи нямал с него.

    Питай във форума за телевизори да видим кой ще ти препоръча марка NЕО ?

    И да си кажа мнението за трите марки като цяло. Боша си е Бош. При другите все може да попаднеш на нещо бюджетно. Но и повече пари трябва да приготвиш .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    75

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #10

    Re:вградени уреди

    Ползвам от 5 год .АЕГ-то и нямам грижи.Щом толкова години се е задържал този модел си направи изводите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Вградени фурни на Whirlpool
    От BIZZART във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 28-12-13, 18:25
  2. Отговори: 6
    Последно: 19-04-11, 13:40
  3. Отговори: 0
    Последно: 22-02-11, 10:34
  4. Вградени уреди. Къде отива парата?
    От wrathchild във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 20-05-08, 22:22
  5. Питане за вградени уреди при 170V
    От teoto във форум Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 14-03-07, 23:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе