Резултати от 1 до 9 от общо 9

ВЪПРОСЧЕ за пералня DAEWOO WM DWV -F1013

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    2
    #1

    ВЪПРОСЧЕ за пералня DAEWOO WM DWV -F1013

    Някой има ли впечатления от тази пералня?Днес вече трябва да купя ,а все още имам колебания!?!
    Също така "горение WA -50109"
    Имате ли мнения до колко е хубаво пералнята да има антибактериална функция?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    4
    #2

    Re:ВЪПРОСЧЕ за пералня DAEWOO WM DWV -F1013

    За тебе лично ли я купуваш тази пералня, че толкова се интересуваш от нея или.
    Аз лично като избирах пералня за половинката си гледах да е без въртящ се програмен ключ, че там
    (в програмния ключ) са възможни какви ли не дефекти,защото програмния ключ е на принципа на гърбичен вал както е на газоразпределителите на колите и ако някоя от гърбиците се износи преждевременно то тогава тоя програмен ключ трябва да се сменя.
    А иначе пералнята започва да своеволничи (пере както тя си иска)
    А като я гледам на снимката в то тя си струва парите,но ми се струва, че за антибактериалната функция е необходим и някакъв препарат, щом перилния препарат не би могъл да ги убие бактериите.
    Имай си в предвид, че не живеем в стерилен свят и че и в нас самите са живи може би милиарди бактерии.
    Вземай пералнята
    И да не забравиш да почерпиш
    Поздрави .

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    2
    #3

    Re:ВЪПРОСЧЕ за пералня DAEWOO WM DWV -F1013

    аз съм пичка,а не пич
    Благодаря за мнението!

  5. geriko
    Guest
    #4

    Re:ВЪПРОСЧЕ за пералня DAEWOO WM DWV -F1013

    byrobocop Видя ли сега като се изказваш неподготвен.

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    4
    #5

    Re:ВЪПРОСЧЕ за пералня DAEWOO WM DWV -F1013

    Eee тогава ако желаеш следвай съветите ми и късмет
    Поздрави от Бай Робокоп

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Re:ВЪПРОСЧЕ за пералня DAEWOO WM DWV -F1013

    byrobocop, за механичния програматор много грешиш. На практика се оказва, че са по надеждни от електронните. Има информация от сервиза на Горение. Електронните са чувствутелно на входното напрежение. При мали пикове над допустимото ставали мизерии. Изтривали се програмите и трябва да се програмират ноново в сервиза.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    4
    #7

    Re:ВЪПРОСЧЕ за пералня DAEWOO WM DWV -F1013

    E e Julian, то вече е въпрос и на късмет но мойте лични препочитания са за електронните програматори, всичко в света върви напред и техниката все повече се усъвършенства, а ти нали не би си купил от старите лампови телевизори ?? а дори и от по новите транзисторните
    сега вече всеки гледа да купи плазма,
    така че старият механичен програматор и той излиза от употреба
    а относно входното напрежение си много прав,
    няма в България едно енерго което да ни осигури едно постоянно входно напрежение и току се чува че тук или там в мрежата е подадено 380 волта и всички уреди изгърмели
    а щом в сервизите имат програмите за пералните то проблемът не е толкова голям стига да не е повредена пералята от промяната на напрежението.
    И отново казвам че това е само мое лично мнение
    Поздрави.


  10. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #8

    Re:ВЪПРОСЧЕ за пералня DAEWOO WM DWV -F1013

    Ми купи си тогава и ще разбереш. За да минеш по моя път ти препоръчвам Idesit WIL105X. За изгоряла платка (а си горят) около 200 лева, за ремонт 80-100 ако подлежи на ремонт. Аз имах късмет и ми я ремонтираха.

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    4
    #9

    Re:ВЪПРОСЧЕ за пералня DAEWOO WM DWV -F1013

    Aз лично имам пералня LG /за7килограма сухо пране и 1200 об/мин) с електронен програматор и вече 8 години ми е служила като вярно куче и не ми е създавала проблеми а когато има нещо то тя сама си изписва какво не е наред и стига да я разбереш какво иска то нямаш проблеми с нея
    Макар и да съм вече над 50те то си мечтая да имам в дома си техника която да командвам по интернета (да може да се командва от компютъра ми и чрез интернета да я управлявам)
    Така че приятели старото вече си изживява времето и идва времето когато на колелата на обикновенната кола вместо скоростната кутия и предавки само ще се подават електронни импулси и тя ще се движи
    А иначе неудобствата който ни се създават докато се усъвършенства техниката те са си неизбежни
    Поздрави на всички
    Бай ви Робокоп

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ремонт на CD Daewoo
    От em4000 във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 0
    Последно: 03-04-13, 23:25
  2. Микровълнова DAEWOO!
    От tarbuk във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 12-06-11, 12:57
  3. Пералня DAEWOO DWD-FD1431 си купихме но има проблем Помощ!
    От borko1981 във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 18-09-09, 19:54
  4. DAEWOO DLT - L2
    От cecko24 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-08, 08:42
  5. DVD DAEWOO dv 700s
    От durex във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 14-08-06, 22:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе