Тръгнах да избирам готварска печка, обикалям и нищо не харесах, първо четох,
Всички викат ГОРЕНЕ да ама не,
не ми хареса особено...
Дизайн няма, доколкото видях и котлони - нищо особено, керамика обикновена (халогенни нямат, индукция въобще), за сметка на това цената с 50- 70% отгоре на НЕО и БЕКО : били словенски и качествени. Ако някои ми каже какво им е качественото ...
ОК Примирих се, Айде на Електролукс, позната марка с традиции . made in romanesko мъка мъка.......
след гледане на печки - алтернативата е нещо за вграждане. Да ама как като кухнята не ми е предвидена а и мястото ми е точно 50см, вградените са 60-65....
Както се казва късметлия.... или не сме по модата ..
Сега за една пуста фурна - кухнята ли да сменям,... не мерси повече "майстори" вкъщи не пускам.. Само да се доближи на етажа вадя чифтето
Ма пуста жена пищи и натяква фурна та фурна , аз и на боб съм си доволен .. важно е салатка и ракийка да има
Та .. след този увод, ако някой още чете да кажа за какво иде реч.
Харесах печка (от магазин с транспортни дефекти) печка та дрънка
http://technohit.bg/?p=992
сериозна работа 70 кила, индукционни котлони, и фурна с 4 джама да не се изори чавето. вентилатори разни и ПРОГРАМИ
ПРОГРАМИ ПРОГРАМИ 9
Е това като видях викам в супер, Само за мен , админ сам пиша на перл, 3 години вече и джава, ама това ме вкара в Джаза.
Свикнал съм на 2 копчета горен, долен и температура. А тук такова няма и продавача вика няма долен реотан, А кажете може ли печка за 1000 лв (преоценена ) без реотан . Така били новите печки, ??
Истина ли е това , и какво да правя да я взимам ли. Или пък нещо консултанта  да не разбрал пък и аз да не съм разбрал. Или ако някои има някой ехплит да и инжектна в програмата долен реотан ..