Резултати от 1 до 3 от общо 3

Кой е този модел, моля помогнете

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    11
    #1

    Кой е този модел, моля помогнете

    Много ще съм благодарен ако някой разпознае модела на тази печка Санг. Копчетата са с изтъркани надписи, не мога да намеря снимки на този модел за да ги надпиша пак, а не ми се разделя и с печката.ако някой намери инфо ще съм много благодаренsang.jpg

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #2

    Отговор: Кой е този модел, моля помогнете

    Модела на печката е S4CM66DP и информация за нея почти няма. Вариант е да се опита с магазина, от където е била закупена и да се говори дали те могат да помогнат.

    П.П. Май и аз съм в грешка - керамичният плот е същият, но модела, който съм написал е с таймер, а тук такъв липсва. А не помните ли от ползването кое копче за какво е?

    Ето и една снимка на същата печка, но е с доста лошо качество:

    14939615_1_585x461.jpg

    Това, което различавам е, че четирите ключа отдясно са за котлоните. Останалите три отляво ще трябва да си ги спомните за какво са :rolleyes:
    Този пост е редактиран от Shienar; 10-03-14 в 11:55.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    11
    #3

    Отговор: Кой е този модел, моля помогнете

    Ще пробвам да се разровя за този модел, щото май си го уцелил Първото копче са минути(таймер), второто градуси и третото са опции на фурната. Тази печка не ме е предавала никога, бързи и силни котлони добра фурна и не искам да се разделям с нея. Проблема е , че незнам градусите а фурната я включвам само в едно положени (горна и долна без вентилатор, но не мога да използвам другите)и таймера го пукам на макс и следя гозбата да не загори и накрая ръчно го изключам Бати Санга от 2000 го ползвам Ако ни срещне съдбата с теб имаш една почерпка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. добър ли е този модел: LG CE-29Q46ET
    От tihogr във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 14-09-14, 19:03
  2. разгадаването на буквите в този модел на Дайкин
    От maddog9 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 10
    Последно: 10-02-13, 08:57
  3. Какъв е този модел - RAS-2886DX
    От airborn във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 4
    Последно: 03-08-12, 15:39
  4. Отговори: 6
    Последно: 14-04-12, 20:52
  5. Sharp AY-J25G - добър ли е този модел?
    От fireeagle във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 9
    Последно: 27-04-10, 22:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе