Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19
Like Tree8Одобрявам

Тамат 500, мисия ремонт?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #16

    Отговор: Тамат 500, мисия ремонт?

    Ех момчета, момчета, благодаря за коментарите ви! Знам, аз, че електроника на пералня й не треВе, ама сега към каквото и да посегнеш, все е с мозък от силиций. И най-евтиното и най-скъпото все тая. Това за лагерите съм го чувал, ама айде кажете кой и къде ще ти каже кое как е? За инокса е ясна работата, ако въобще някой го слага, то е по изключение. Аз за пералня повече от 500 лв не давам, нито имам финансова възможност, нито смятам, че е обосновано, така, че казана ще е някаква пластмаса.
    А сега малко майтап, току що ми замина и прахосмукачката! И тя дърта вампирка, има няма 15 год. ЛГ и тя с патешки мозък, демек механичен! Явно съм влязъл в серия
    И за да е пълен купона клавиатурата на която пиша в момента, й се е сцепил кабела. Айде нея ще я мина с поялника, ама за другите ще се наложи да отварям портмонето, а там мъкаааа...
    Нищо здраве да е, нали ще е новичко, лачено, кеф... докато му изтече гаранцията
    Този пост е редактиран от wrathchild; 14-09-14 в 13:23.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #17

    Отговор: Тамат 500, мисия ремонт?

    Казаните се научиха да ги правят от "пластмаса" и с тях рядко има проблеми.За цепенето и лагерите при различните модели е различно.
    Ето ти една нискоентелегентна с 5 г. гаранция.Малко е слим,ако ти върши работа http://technika.bg/product/12683/per...awb-510lp.html
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 14-09-14 в 13:40.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #18

    Отговор: Тамат 500, мисия ремонт?

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Казаните се научиха да ги правят от "пластмаса" и с тях рядко има проблеми.За цепенето и лагерите при различните модели е различно.
    Ето ти една нискоентелегентна с 5 г. гаранция.Малко е слим,ако ти върши работа Hansa AWB 510LP - Пералня - Техника.БГ - Изгодна черна и бяла техника
    Това някога бяха полските Амика/Ханса. Тях ги бях гледал в Денси преди години. Имаше ги е в Техномаркет, запомнил съм ги, че бяха пипнати въпреки цената си. Под нискоентелегентна, да не би да имаш в предвид, че е с механичен мозък или съм прекалил с бирата Ако това са онези полски уреди, мисля, че имам перфектната алтернатива на старото ми чугунено момиче, в случай на необходимост разбира се.

    Владо, жив и здрав бъди човече! Прекрасно предложение, благодаря ти много!

    Ето и инфото за полякинята С електронен разум е, язък

    Ехаааа стана интересно, поразшетах се и яяяя уарпул с 6 год. гаранция, словашка сглобка! Айде другари, кой ще е следващият?
    Този пост е редактиран от wrathchild; 14-09-14 в 14:43.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #19

    Отговор: Тамат 500, мисия ремонт?

    Нищо му няма на мозъка стига да е направен умно.Сменя се за 5мин. без много ум.Трябва само да го снимаш за за не объркаш местата на конекторите.Ама и за това са помислили-имат различна форма и чейнджа може за стане след определено количество бири

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Тамат 500 не тръгва!
    От wrathchild във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 07-11-10, 20:18
  2. Търся врата за пералня ТАМАТ 500...
    От blankcat във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 21-02-10, 17:02
  3. ТАМАТ 500 -ел. схема
    От nikberk във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 03-07-08, 14:16
  4. ТАМАТ 500
    От nikberk във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 24-09-07, 10:45
  5. Проблем с мисия на Max Payne1
    От fred във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 21-11-03, 11:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе