Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

УРЕДИ Gorenje

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    61
    #1

    УРЕДИ Gorenje

    Кой ще каже нещо за тази марка
    Този пост е редактиран от avenger; 30-01-14 в 20:28.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Цитат Първоначално публикувано от brumba
    Кои ще каже нещо за тази марка
    Добра е. Цялата ми кухня е обзаведена с техни уреди и нямам проблеми вече 4 години.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #3

    Re:УРЕДИ Gorenje

    А аз - вече 6 години. Само едната индикацаия за топла плоча на керамиката я няма!

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Цитат Първоначално публикувано от emos
    А аз - вече 6 години. Само едната индикацаия за топла плоча на керамиката я няма!
    Туй да и е кусура! Пробваш с ръка - ако не залепне, значи е изстинала.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    61
    #5

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Ако залепне викаш

  7. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    219
    #6

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Фурна за вграждане,закупена от електрон.бг ,3-а година работи добре.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #7

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Аз също съм фен на тази марка имам следните наблюдения над нея:
    - Хладилник на 19 години, работи си идеално само му е пожълтяла пластмасата с надписа GORENJE ***
    - Пералня на 5 години, перфектна
    - фурна и плот на година, никакви проблеми.

    Допълнително искам да кажа от сервиза ми направиха добро впечатление, когато монтирах котлоните и фурната. Исках малко да се консултирам дали всичко е наред и човека ми обясни много добре за всичко, включително и малко подробности.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    27
    #8

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Хладилник с фризер с два компресора, уплътненията на две малки места не уплътняват добре и малко скърца хладилника при работа. Оценка 5 от възможни 6.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #9

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Обаче новите серии на пералните горение не ги бива много, сега за тези от 1500 лв. не знам може да са добри,но аз имах wa 62081 и не бях доволен тресеше се като луда при перфектна нивилация !

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Хехехе, като чуя някой да ми говори, че една пералня била лоща защото много подскачала ми става смешно. Аз мога да ти накарам и най-скъпото миеле да подскача като за световно.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #11

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Въпроса е колко трудно е да я накараш...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #12

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Цитат Първоначално публикувано от sunshine0
    Обаче новите серии на пералните горение не ги бива много, сега за тези от 1500 лв. не знам може да са добри,но аз имах wa 62081 и не бях доволен тресеше се като луда при перфектна нивилация !
    при какви обороти? Понеже моята на 600 не мърда, а на 1100 започва да се тресе по осезаемо, но съм си правил тест с чаша вода пълна на 80% и не падна и капка от нея, само се въртеше при не много добра нивелация.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #13

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Моята беше 800 оборота с перфектна нивилация обикаляше в килера и разбиваше всичко,при положение,че не съм я пускал с по 1 дреха а заредена с поне 3,5 кг и течеше вода от чекмеджето за праха,когато започва цикълът на центрофуга тя се опитва 3 пъти да разпредели прането правилно и на третия път без значение дали прането се е разпределило тя се усилва на максимални обороти и започва да се разбива. А новият ми Samsung е 1400 оборота и докато не разпредели правилно прането не започва да усилва оборотите,дори това да му отнеме половин час ! На старите перални горение евала ,ама тия новите хич не ми харесват.

  17. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #14

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Цитат Първоначално публикувано от sunshine0
    Моята беше 800 оборота с перфектна нивилация обикаляше в килера и разбиваше всичко,при положение,че не съм я пускал с по 1 дреха а заредена с поне 3,5 кг и течеше вода от чекмеджето за праха,когато започва цикълът на центрофуга тя се опитва 3 пъти да разпредели прането правилно и на третия път без значение дали прането се е разпределило тя се усилва на максимални обороти и започва да се разбива. А новият ми Samsung е 1400 оборота и докато не разпредели правилно прането не започва да усилва оборотите,дори това да му отнеме половин час ! На старите перални горение евала ,ама тия новите хич не ми харесват.
    Не че нещо подкрепям марката, но според мен си имал проблем, с тази пералня и е било нужно да се обадиш на сервиза или да провериш от къде е бил този проблем. Тези симптоми не са нормални за нито една пералня. Може да кажеш още малко информация, за да знаем тук и не само тук де какво е породило този дефект особено теча на вода. На село майка ми използва кьортинг от същата серия и е супер доволна при това е 1000 оборотна, даже и аз и се радвам много като съм там. Според мен е безшумна и на леко кривият под там и недостатъчната нивелация се държи добре, не мърда и е сравнително тиха като за пералня.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #15

    Re:УРЕДИ Gorenje

    Имам двама познати и двамата имат същия проблем с перални горение като мен само че без теча на вода ??

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Уреди и етикети
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 50
    Последно: 12-03-21, 12:44
  2. вградени уреди
    От pipe82 във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 23-11-11, 16:45
  3. Продавам ел.уреди
    От arenzo във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 09-04-10, 00:30
  4. Отоплителни уреди на EVO
    От 6D5 във форум Електрическо отопление
    Отговори: 2
    Последно: 15-07-09, 01:16
  5. Символи за противопожарни уреди
    От obshtinska_mishka във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 03-08-07, 20:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе