Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree4Одобрявам
  • 1 Post By pif4o
  • 2 Post By Pat
  • 1 Post By Darkness1

Странна случка в миална машина ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #1

    Странна случка в миална машина ???

    Колеги случи се нещо много странно което не мога да си обясня, а претендирам да намирам отговор на много въпроси Снощи заредих миалката сичко как си трябва, пуснах я и докато си легна тя беше приключила с миенето и беше минала в режим сушене. Оставих я и си легнах, тази сутрин само и изключих копчето и открехнах вратата без да вадя чинии и тръгнах на работа. Жената преди малко ми звънии и вика, не знам как но както си стоя и чувам нещо от към машината ПРАССС изтрещя, и пак напомням, снощи е измила и е спряла, тази сутрин я изключих и открехнах вратата и сега 8 часа по късно вътре в машината две дуралкесови чини са се пръснали на сол. А кажете ми къв зор видяха и що се пръснаха като нито са били горещи нещо ни нищо, изстинали са още през ноща и се пръснаха е така докато си седят вътре. някои има ли разумно обяснение, тези чинии са мити стотици пъти в тази миялка и никога не е имало проблем.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #2

    Отговор: Странна случка в миална машина ???

    Нямат вина чиниите,изживяли са си миенетата Без майтап,преди около година така ми се пръсна точно дуралексна чиния,всичко наоколо си беше наред.Не го мисли,а попълвай комплекта

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #3

    Отговор: Странна случка в миална машина ???

    А то туй ясно, ама нали съм от хората, които трудно оставят нещата без отговор, реших да попитам аджеба кво може да предизвика такова пръскане и то в стайна температура. Да се бяха пръснали по време на миене ок, ама е така от нищото де се вика с такъв трясък да завършат жизнения си цикъл Ми те така може да се пръснат на масата, докато тъщата е на гости
    podredko одобрява това.

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Отговор: Странна случка в миална машина ???

    Е чак такъв късмет едва ли имаш.
    tanatos и podredko харесват това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #5

    Отговор: Странна случка в миална машина ???

    Мистика

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    19
    #6

    Отговор: Странна случка в миална машина ???

    Не е мистика!!! И на мен са ми гърмяли в миялката, а като попитах един умен главоч каза, че от промяна на вътршното налягане на стъклото с времето се пръскали при неправилно закаляване при производството. Да ти кажа така ми гръмна и предното стъкло на фурната Whirpool.
    Този пост е редактиран от avenger; 08-04-16 в 17:24.
    tanatos одобрява това.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Много странна случка с Recicle bin ?????
    От pif4o във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 08-12-13, 07:56
  2. Странна случка
    От nen4oo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-12, 09:36
  3. Gmail - странна случка
    От sclera_bg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 23-07-10, 23:44
  4. Отговори: 5
    Последно: 11-09-08, 11:08
  5. Случка с LAN карта
    От glarus във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 15-03-05, 08:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе