Резултати от 1 до 3 от общо 3
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By jujo_si

Ревю на печка Елдом 201 VFB и на печки Eldom като цяло

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    55
    #1

    Ревю на печка Елдом 201 VFB и на печки Eldom като цяло

    Здрасти,

    Купух си печка Елдом 201 VFB (иноксова и с вентилатор) за умпопомрачителната сума от 420лв като очаквах да дойде продукт отговарящ на платената сума,
    изрично казах в магазина да ми се изпрати неразопакована печка и те го спазиха,
    печката която извадих от кашона беше мръсна и с ожулвания, веднага се обадих на магазина и поисках смяна, те казаха че най добре да отида аз с техния камион до склада на елдом на другия ден да си избера нова бройка,
    На другия ден отидохме с камиона до склада там отвориха печката и казаха че нищо й няма това че била мръсна и аз съм щял да си я измърся след няколко готвения а това че е ужулена няма значение но ми я смениха, имаха само още една бройка от този модел която не беше ужулена а само леко като олята и доста по-чиста, но не беше супер чиста.

    След като си отидох в къщи забелязах следните дефекти и кофти неща които не знаех:

    1) Инокса на елдом е много зле, правен е като с теслата, ужулвания и неравномерен цвят (изглежда като олят) са нормални - не си струва да им се плаща за инокс защото те не могат да го направят
    2) Вентилаторите в тези печки са зле измислени, добавят се 10 см странно чуждо тяло отзад на печката което е обикновена ламарина и печката от 50см става на 60см, абсолютно непрактично, мини печка с дебелина 60см
    3) Изключително скапана сглобка

    За моята бройка печка:

    1) Накриво монтирани лампички за горещ плот гледащи навътре а не нагоре
    2) Накриво монтирани котлони неориентирани спрямо печката и неуспоредни един на друг
    3) Накриво монтирана врата която жули от едната страна
    4) Увиснал незахванат грил (който си оправих сам)
    5) Едната панта на вратата се обели само след 2 готвения
    6) И причината да реша че е време да я водя на сервиза - неравномерен вентилатор който загаря яденето от дясно

    Занесох печката на сервиза, задържаха ми я 3-4 дена като ми оправиха 1) 2) 3) 5) но за вентилатора казаха че си е така и няма какво да се направи, посъветваха ме да не го ползвам :-)

    Понеже взех печката вечерта и в сервиза беше тъмно не забелязах това което забелязах чак у нас - огромна драскотина отпред на инокса, станала по време на престоя в сервиза.

    Лично аз това ми беше последният уред на Елдом който някога ще купя.

    Моят съвет за бъдещите купувачи на печки Елдом е да не купуват модели с инокс и модели с вентилатор

    Тези печки не заслужават да се дават над 400лв за тях! Мисля че около 250лв им е максимума на тези некадърно направени печки.
    zxc0 одобрява това.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #2

    Отговор: Ревю на печка Елдом 201 VFB и на печки Eldom като цяло

    Поздравления за ревюто!
    Съжалявам за огорчението от покупката,но хора отваряйте си очите!
    Пазарът е много свит и разни мишки,които се мислят за търговци,може да Ви образуват много нерви с боклука,който продават.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #3

    Отговор: Ревю на печка Елдом 201 VFB и на печки Eldom като цяло

    Вече целият свят да ме убеждава - избери българското ,ще го игнорирам.По скоро албанско ще избера.Последната ми "българска " покупка от вчера -сифон за мивка,с гордия надпис на опаковката "Изберете Българското' след монтаж се оказа че тече на уплътненията и нищо не помага.Водата се стича върху ПДЧ-то..Предпоследната ми покупка от наш производител - бойлер на Елдом,го хвана Баба Шарката (ръждата) още в края на първата година .Тогава загина и катодния тестер.Въобще,честно казано до ден днешен аз добро попадение от наш производител нямам в нито една свера.Не съм патриот,не съм сантиментален,и не изкам да подпомагам икономиката на тая страна ощетявайки себе си.На производителя не му пука за мен,така че и на мен за него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 55
    Последно: 03-02-23, 20:49
  2. Отговори: 5
    Последно: 16-12-17, 19:49
  3. Отговори: 17
    Последно: 28-12-14, 17:04
  4. Продавам почти цяло старо PC и DDR памет
    От Osvaldo във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 17-11-09, 14:59
  5. Разцепено Dvd - Обратно На Цяло Dvd
    От radop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 23-11-05, 18:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе