Резултати от 1 до 8 от общо 8
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Tanju Rizov

Керамичен плот Горение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    14
    #1

    Керамичен плот Горение

    Здравейте,от седмица имам керамичен плот четворка от въпросната марка.Това което ме притеснява,е че когато използвам някой от котлоните се загрява голяма част от плота извън очертанието на самия котлон.За сравнение старата печка с керамичен плот Индезит,над 13 годишна,загряваше максимум сантиметър извън очертанията..Дали е някакъв проблем или просто стъклото е китайско(евентуално)понеже не е нито на шот,нито на Кера....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #2

    Отговор: Керамичен плот Горение

    доколкото съм запознат, от известно време всичко на горене е китайско. конкретно за плотовете не знам, но е много вероятно също да са китайски.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    14
    #3

    Отговор: Керамичен плот Горение

    Изрично бях гледал затова и плота е произведен в Словения,а може и просто да е сглобен там.Идеята ми е да имам база за сравнение,за да знам какво да предприема..

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #4

    Отговор: Керамичен плот Горение

    Нищо не ти пречи да предявиш рекламация пред магазина, от който си го купил.
    А ако online - направо го връщай и си вземи нещо читаво. Това, че пише Made in EU или някоя европейска държава не означава абсолютно нищо.
    Реално е Made in China (P.R.C.) by Hisense. Само самата керамика не е тяхна, но качеството й е почти същото.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    14
    #5

    Отговор: Керамичен плот Горение

    Така е,утре ще се обадя на националния им телефон,ще видя какъв ще е отзива.Купуван е от магазин,най лесно е е да сваля плота,но нали се сещаш че поне 2 седмици няма да имаме котлони,но това не ме спира по принцип...По принцип ситуацията не ми се струва нормална..

  7. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #6

    Отговор: Керамичен плот Горение

    Цитат Първоначално публикувано от Tanju Rizov Виж публикацията
    ... когато използвам някой от котлоните се загрява голяма част от плота извън очертанието на самия котлон.За сравнение старата печка с керамичен плот Индезит,над 13 годишна,загряваше максимум сантиметър извън очертанията ...
    Или си ... диагностициран, или още не! Но си много зле!
    Как ще ограничиш зоната на загряване?

    Този плот представлява едно „стъкло“, под което има нагреватели - като на най-старите котлони. Открити!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    14
    #7

    Отговор: Керамичен плот Горение

    Абе,любителю на чужди банани.Ти за какъв се мислиш,за много умен ли?Аз като пиша нещо се аргументирам,още повече че имам някаква база за сравнение.И ако предположим че съм за диагноза,то се оказва,че Горение България също са,като твърдят,че не е нормално. .Така че отивай да някой да те думне и да се успокоиш..
    dodo_pv одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    10
    #8

    Отговор: Керамичен плот Горение

    Вземете си едно барбекю и не се занимавайте с глупости. Хора не е по темата ама така и така съм писал тука, закъсах го малко с парите обаче ми се налага спешно да купя един микробус, та да питам някой запознат ли е с кредитите за автомобили? Четох някви неща е http://parite.bg/, ама много не ми се изясниха нещата. Има ли опит някой с такъв кредит ?
    Този пост е редактиран от ivan21; 07-07-21 в 09:00.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. керамичен плот
    От pentchod във форум Бяла техника
    Отговори: 12
    Последно: 30-06-10, 22:24
  2. Фурна с керамичен плот
    От canita88 във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 16-01-10, 14:44
  3. Готварска печка с керамичен плот ?
    От bmw84 във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 18-03-07, 10:08
  4. Проблем с керамичен плот
    От mariika във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 31-10-06, 17:43
  5. керамичен плот и ниски температури ?
    От vast във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 15-04-06, 19:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе