Резултати от 1 до 6 от общо 6

керамичен плот и ниски температури ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    18
    #1

    керамичен плот и ниски температури ?

    Здравейте, Мисля да копувам готварска печка с керамичен плот, и понеже сам си изнесъл кухнята на балкона та се чудя ще имам ли проблеми зимата.
    Все пак тези котлони доста барзо загряват, няма ли опасност при температури около и под нулата , да му стане нещо на котлона ?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #2

    Re: керамичен плот и ниски температури ?

    Нека попитам и аз на тема керамични плотове, жената била чела/чула някъде, че се пукат при попадане на кристалчета захар в/у тях, когато са работещи де. Не ми се вярва много тази работа ама ми се искаше да се уверя преди да тръсна толкоз пари за такованка.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re: керамичен плот и ниски температури ?

    Не при подаване на кристалчета захар, а ако оставиш примерно разсипана захар да се загрява на котлона. Ще се получи рязка температурна разлика, от което може да се счупи керамиката. Въобще не си помисляй за обикновенна готварска печка. В керамиката е истината.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #4

    Re: керамичен плот и ниски температури ?

    Благодаря за отговора.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #5

    Re: керамичен плот и ниски температури ?

    Цитат Първоначално публикувано от Ivo Wolfen
    Благодаря за отговора.*
    Още един глас за керамичните котлони . Но по- внимателно с тях http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg182893

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    34
    #6

    Re: керамичен плот и ниски температури ?

    Цитат Първоначално публикувано от vast
    Здравейте, Мисля да* копувам готварска печка с керамичен плот, и понеже сам си изнесъл кухнята на балкона та се чудя ще имам ли проблеми зимата.
    Все пак тези котлони доста барзо загряват, няма ли опасност при температури около и под нулата , да му стане нещо на котлона ?
    Здравей, нищо не може да и стане на керамиката от това ,че е на терасата на студено, но виж за захарта е вярно аз лично съм виждал счупен по такъв начин плот, а бе иска внимателна работа. Аз ползувам такава печка вече по-вече от 6 години в началото и аз се претеснявах , особено за действията на жена ми но се свиква.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SHARP AY/АЕ-XPC9JR става шумен при ниски температури
    От imegogo във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 3
    Последно: 17-02-12, 20:06
  2. Климатик за много ниски външни температури!
    От k_haralanova във форум Климатици Daikin
    Отговори: 18
    Последно: 27-10-10, 22:09
  3. керамичен плот
    От pentchod във форум Бяла техника
    Отговори: 12
    Последно: 30-06-10, 22:24
  4. Фурна с керамичен плот
    От canita88 във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 16-01-10, 14:44
  5. Ниски температури в стаята?
    От Shegobieca във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 22-11-05, 17:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе