Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19
Like Tree1Одобрявам

Фурна за вграждане - индикация

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #1

    Фурна за вграждане - индикация

    Някой знае ли марка/модел фурна от продаваните в момента, на която при изгасяне не остава светещ часовник, а изгасва всичко? Това с часовника е изключително тъпо нещо, но за сметка на това масово разпространено. Смятам, че подобен електроуред е важно да не се забравя включен и липсата на излишни "светлинки" е най-добрия начин за проверка с 1 поглед.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #2

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Хората си го ползват този часовник. А това дали е включена или не, се познава по лампата вътре във фурната.
    Такава фурна, каквото имаш предвид няма, но можеш да си направиш, само дето няма да имаш точен час.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #3

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    1) На стената имам голям и точен часовник. Няма нужда да разчитам на простотията на фурната.
    2) Докато работи фурната, часовникът е скрит - който разчита на него е без часовник от време на време.
    3) Защо да гледам лампата във фурната, след като часовникът се набива на очи доста по-силно?
    4) При пусната пиролиза лампата вътре НЕ свети, което е доста важен случай (и пиролизата е точно до положение 0-изключено).

    Общо взето нямаше нужда да си даваш мнението.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #4

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Тъпо може да е за теб, не и за други. Аз лично не понасям каквито и да е закачени неща по стените, ако не са картини и от време на време този часовника на фурната ми е полезен.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #5

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Тъпо може да е за теб, не и за други. Аз лично не понасям каквито и да е закачени неща по стените, ако не са картини и от време на време този часовника на фурната ми е полезен.
    Невероятен довод. Значи картини може, часовник - не. То може и кафяви обувки да те дразнят по същия начин. Освен часовник на стената може да имаш часовник на ръката, настолен, на телефон и т.н. Но темата не е "харесва ли ви часовника на фурната", а "някой знае ли модел БЕЗ".

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #6

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Еми направи си фурна бе пич, каквато искаш, пусни я на пазара и който има нужда ще купува, явно онея са тъпи и са пропуснали огромна ниша!
    Защо занимаваш форума с глупости, защо нямало фурна с часовник, който гасне с фурната, как да ти се отговори на тоя малоумен въпрос.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #7

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Хайде пак предното мнение колкото да се пише нещо. Питах знае ли някой да съществува такъв модел. Ако работиш в сервиз и си виждал почти всички съществуващи модели, може да дадеш мнение или ако притежаваш такава. В останалите случаи пишеш пълни простотии. Не те питам дали си съгласен с моето виждане. Голямо напъване да пишем каквото и да е.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #8

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Нещо си яко арогантен и дразниш, не знам дали се усещаш. Айде марш в бг мама.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #9

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Нещо си яко арогантен и дразниш, не знам дали се усещаш. Айде марш в бг мама.
    Вземи се напъни да прочетеш написаното от Rakeem, примерно "на тоя малоумен въпрос" и после говори за арогантност и подобни. Като се дразниш, недей да четеш и отговаряш. БГ Мама е като за теб - да си даваш мнението какво харесваш да има по стените и какво не понасяш.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #10

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Виж някоя от онези смарт фурни с тъч скрийн програматори, там има шанс да им подобна опция, но дори и да няма, те са такава коледна елха, че няма как да не знаеш, кога работи и кога не.
    Надеждността при тях е друга история, освен ако не набиеш 2-3к и нагоре за сериозна марка.

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #11

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Старата фурна беше с механични копчета и нямаше такива недоразумения. Счупи се стъклото ѝ, взех нова и от самото начало изненада - часовник (който освен всичкото не помни часа, ако спре тока). Сега е на път да се сменя и ме интересува дали случайно няма такава без часовник, затова и питам дали някой е виждал. Сменях плота отгоре с нов и се чудех дали и там ме чакат подобни изненади. Учудващо, но Бош решили като изгасне плотът да няма нищо светещо (примерно лампичка да знае човек къде да гледа за включване). Дори и звуков сигнал ѝ сложили. Единственият минус е, че очертанията на бутоните не са много контрастни и ако не е достатъчно светло трябва да заглеждаш кое къде е.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #12

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Ами задай си правилно въпроса. Има фурни без часовник, ето ти примерни https://www.ikea.bg/rooms/kitchen/ki...2&sort=Default
    Онези само с часовник, светят винаги.
    Онези като смарт телефон, могат и да имат такава опция, не съм ги гледал и не бих си взел подобно нещо.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #13

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Какво се занимаваш с криви хора? Остави го да де оправя. Не виждаш ли какъв ръб е? Този отиде директно в списъка с игнорирани. Аз съм бил за бг мама... Аз може да не харесвам нещо, но не съм тръгнал да пускам теми из форумите за глупости.

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #14

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Май продължаваш да се излагаш, а? БГ мама я спомена ти първи - или и това не помниш, кривчо.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #15

    Отговор: Фурна за вграждане - индикация

    Колега трия си сол и се извинявам за прибързаната реакция.
    Оказа се, че моят Нефф има такава фукнция, че и една камара други настройки, а е с обикновен часовник https://neff.expo2000.bg/magazin/b3ace4an0/
    Проверих и на Бош, и от 6-а серия нагоре(включително), там където ключето не е под часовника, също има https://bosch-home.expo2000.bg/produ...ens/hbg5370s0/
    Трябва да се четат ръководствата, но предполагам, че бюджетни модели надали ще имат подобно нещо.
    i486 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Фурна за вграждане Нео
    От lari16 във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 07-09-22, 11:40
  2. Фурна за вграждане
    От soncheto във форум Бяла техника
    Отговори: 13
    Последно: 13-01-19, 20:11
  3. Отговори: 7
    Последно: 12-08-15, 03:17
  4. Фурна за вграждане с пиролиза
    От PBG във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 30-08-10, 14:24
  5. фурна и плот за вграждане
    От hran във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 06-04-06, 08:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе