Резултати от 1 до 3 от общо 3

Издателство "Бард" - коректност

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #1

    Издателство "Бард" - коректност

    Мога само добри думи да спомена за издателство "Бард". Клиент съм на онлайн магазина им от повече от 3 години и за това време съм закупил книги за около 300 лв. Досега не съм имал проблеми с доставката и качеството на книгите, с изключение на последната поръчка. Именно бързото отреагиране, подмяна на дефектните книги и извинение за причиненото ми неудобство ме кара да пусна тази тема. За съжаление в този под форум съществуват само две похвали. Искрено се надявам коректните фирми в България да са много повече, но просто не са отбелязани тук. Пишете колеги! Информацията за коректни фирми е също толкова важна за нас обикновените потребители, както тази за некоректните!

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Издателство "Бард" - коректност

    мога само да потвърдя думите ти

    купил съм онлайн от тях книги за далеч повече от 300 лв, като абсолютно винаги са пристигали в 3-дневния срок, за книга-подарък няма тън-мън, че струвала много и т.н.

    а за похвалените фирми... какво да ти кажа - ако имаше повече грижа за клиента, а не интерес към парите му, 100 на 100 щеше да има и повече похвалени

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    4
    #3

    Re:Издателство "Бард" - коректност

    Подкрепям 100%

    Поръчвам доста и проблеми никакви.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. коректност от магазини на "М свят" - Русе
    От plevenco във форум Бял списък
    Отговори: 1
    Последно: 01-10-10, 23:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе