Ами като съм започнал с позитивния тон, искам да споделя удовлетворението си от тази фирма и по специално човекът отговарящ за Стара Загора - инж. Нейчев. Между другото той е член на форума и помага и тук на нуждаещите се от съвет при изграждането на газови инсталации, избор и проблеми по котлите. Надявам се, че представителите на Газкомфорт и по другите градове са като Нейчев. Миналата седмица беше на профилактика на котела у нас. От фирмата се съобразиха с моето изискване да дойде на профилактика след 17.30, човекът се постара доста - разглоби почти целия котел, не беше като профилактиката, която чувам провеждат някои некоректни фирми за доставка и монтаж на климатици (само почистване и измиване на филтрите на вътрешното тяло). Освен това отдели поне час да ми отговаря на въпросите и да ми обяснява основни принципи за работата на котела. Също така прегледа и изградената отоплителна инсталация и монтираните радиатори в стаята и ми даде съвети за подобряване на ефективността на работата на отоплителната инсталация. Мога само да се надявам повече фирми и работещите в тях да оказват такова внимание към клиента.