Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29

Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    3
    #16

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Не знам брат като видях това професионално заглавие "Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!"
    даже и с удивителна накрая, та ме засърбя да се регистрирам и да се изкажа тъпо
    Иначе няма лошо, след като предлагате услугата ясно че клиентите трябва да разберат за нея.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    21
    #17

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Не, в София не го предлагат всички магазини, а само Технополис.
    Прочети внимателно темата...
    Разбирате се с момчетата за мен е всичко друго, но не и организирана от магазина безплатна доставка до врата...
    Добре че знаеш по-добре от мен! Купих ги от зора и ми ги доставиха до горе, това ако е "само технополис" здраве му кажи!
    Защо спориш, не съм тръгнал да лъжа, няма за какво?
    Ако наистина темата е само реклама за технополис, така да е- само те доставят до апартамента !

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #18

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Цитат Първоначално публикувано от KraaaS
    Добре че знаеш по-добре от мен! Купих ги от зора и ми ги доставиха до горе, това ако е "само технополис" здраве му кажи!
    Защо спориш, не съм тръгнал да лъжа, няма за какво?
    Ако наистина темата е само реклама за технополис, така да е- само те доставят до апартамента !
    Уфф... аман от философи!
    В поста, който съм ти коментирал се изхвърляш с:
    1. В София всички магазини за техника го предлагат. - Това е ясно, че не е вярно. Ако искаш да кажеш нещо смислено - то сподели само личния си опит със Зора, а не казвай всички магазини, защото твърдението не е вярно! Фактът е, че нито Техномаркет, нито electron.bg го предлагат.
    2. До вратата, ако има асансьор - безплатно - това не е безплатна доставка до вратата, а частичен вариант при определени условия, който например мен не ме устройва. Живея на 4-ти етаж в кооперация без асансьор, което означава, че според това, което казваш - Зора няма безплатна доставка до вратата ми.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    16
    #19

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Наложи ми се да купя хладилник.
    Предвид, че живея на 4-ти етаж в стара сгррада без асансьор, основна задача беше да открия магазин, който предлага доставка до апартамента, а не до кота 0 официално. На много места проверих - навсякъде отговора беше - осигуряваме до кота 0, оттам нататък говорете си с шофьора! Луда работа и източни нрави.
    За щастие, оказа се, че има и нормален бял магазин и това е Технополис. Отгоре на всичко, доставката даже е безплатна.
    Вчера купих хладилника, днес момчетата ми го докараха. Интелигентни момчета, нито за миг не си направиха устата за пари, а нарамиха 75кг чудо и си го качиха.
    Да.. дадох им 30лв, на всеки от тримата по 10, но ги дадох с кеф накрая и без да бъда принуден да се пазаря.
    Оттук нататък - покупки на едра техника - само от Технополис.
    Подкрепям на 100%. При мен го качиха хладилника до 6 тия етаж, не се събра в асансьора и си представих ако когато го копувах го бях взел от другия техномагазин, как щяхме да го качим до 6-я етаж, аз съм 60 кг. с мокри дрехи. С кеф им дадох на момчетата 50 кинта да се почерпят. После май почнаха и другите да я предлагат така тази услуга.
    ПС - действието се разви по времето когато е пусната темата.

  6. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #20

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    М'да, и на мен ми качваха хладилника миналото лято. Като цяло ми прави впечатление, че и консултантите им са по-компетентни и отзивчиви, отколкото тези в Техномаркет. Там почти винаги трябва да се луташ из магазина за да търсиш сам някой да ти обърне внимание. Последно като влизах там, един "левент" го гоних 5 пъти...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #21

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi
    М'да, и на мен ми качваха хладилника миналото лято. Като цяло ми прави впечатление, че и консултантите им са по-компетентни и отзивчиви, отколкото тези в Техномаркет. Там почти винаги трябва да се луташ из магазина за да търсиш сам някой да ти обърне внимание. Последно като влизах там, един "левент" го гоних 5 пъти...
    По-компетентни са, защото се стараят да си задържат кадърните и опитни служители. Мой приятел от години работи там, издигна се... А и Технополис беше единственият магазин, който още преди години предлагаше, при неудовлетвореност - връщане на стоката в 4-дневен срок.
    Но под формата на хорски приказки съм чул и за двете Техно-та, че шефовете си вземат, за да си ползват в къщи, от най-скъпата техника, и след като за няколко месеца си начешат егото, шерпите им я изчистват, опаковат и заминава отново за продан. Най-вероятно и в други магазини има същата практика.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    1
    #22

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Днес за първи път използвах услугата на Технополис за безплатна доставка и бях много разочарована. Купихме климатик преди седмица и го платихме в брой. Безплатната доставка се осъществява всеки ден между 12 и 15 часа. Ако случайно си работещ човек - може и през уикенда. Доставката наистина беше до входната врата, но хамалите изрично отказаха да преместят кашоните през прага на апартамента. Аз ги помолих просто да прехвърлят кашоните от другата страна на прага, тъй като съм сама и бременна - не мога дори да преместя тежките кашони, но изрично ми беше отказано, тъй като им е забранено да влизат в домовете. В крайна сметка, хамалите ми казаха да се опрявам както мога, тръгнаха си и ме оставиха сама с два кашона, които дори блокираха вратата на съседите! Купувала съм големи уреди и от други магазини, които осигуряват доставка до входа на кооперацията, но при тях поне шофьорите бяха нормални хора - разбираш се с тях, плащаш някаква сума и нямаш притеснения или предварително осигуряваш човек да пренесе уредите.

    След този номер, аз със сигурност няма да купя нищо повече от Технополис!

  10. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #23

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Ако беше размахала една педесетарка сигурно щяхя да го внесат , иначе много им пука че ти си бременна - няма човечност .

  11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #24

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    От друга страна са постъпили точно както би постъпил ....примерно един германец! Щом нямат право да влизат вътре значи няма да влизат - това ти в какво състояние си не е техен проблем. Ти си тази която си си купила стоката при определени условия и не си си направила сметката както трябва. След като знаеш че услугата е до вратата , ами значи трябва да си подсигуриш хора и за по навътре...щом сама не можеш. ....ама ние нали искаме хем оная работа до края ,хем душата в рая.... - не става чадо...не става...

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #25

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Проблемът за мен не е в Технополис, а в теб. Както каза Pat, много добре знаеш, че доставката е до вратата ти, трябваше да си подсигуриш кой да ти ги вкара, а да не разчиташ, че някой ще се смили и ще ти даде повече от договореното защото си бременна!
    То... с подобни претенции, следващия ще се оплаче, че не са му разопаковали и включили покупката

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #26

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    Ако беше размахала една педесетарка сигурно щяхя да го внесат , иначе много им пука че ти си бременна - няма човечност .
    При тях тоя номер не минава. Тази забрана, носачите да влизат по домовете не е от вчера. Преди 7г, когато си купих 42" плазма се получи същото. И номера с 20лв само да я вкарат в коридора не сработи. Наложи се спешно да извикам един техник от моя персонал да я внесем, разопаковаме и монтираме.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #27

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Аз пък не съм съгласен, че трябва да се държат като гарманци и да спазват дословно това което им е казано, без значение на обстоятелствата... Особенно е днешно време търговеца трябва да е много гъвкав, защото от една страна е кризата, и друга конкуренцията. Ако клиента остане недоволен, утре няма да дойде при тебе - както в по-горния случай се е получило. И още повече, да преместят кашона с 1 метър нищо нямаше да им струва...

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #28

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    За да има такава строга забрана за влизане по домовете вероятно има сериозна причина или случил се инцидент - кражба, повредено имущество или опит "да се тури патката" на хазяйката без нейно изрично желание.

  17. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #29

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    glowndark, ще ти дам аналогичен пример защо трябва да се изпълняват инструкциите точно както са указани. Съвсем актуален (все още не е разрешен). - Отиват техници от Виваком да пускат Ip-TV, трябва да пробият отвор за да вкарат кабела или през стената или през дограмата. Собственичката не иска да и се пробива и казва да използват отвора през който минават тръбите на климатика - ОК нали за да остане доволен клиента изпълняват желанието му. Свършват си работата и си заминават, на следващия ден жената пуска жалба, че техниците и повредили климатика, защото след като прокарали кабела и си заминали, тя го пуснала но климатика не искал да работи. От Виваком и отговарят че имат хора и могат да ги изпратят за да отстранят проблема с климатика (предполагам договор с външна фирма), НО тя не иска това, а иска да и се изплати определена сума пари!

    За мен това си е чист селски тарикатлък! Но ако техниците си бяха направили свой отвор или просто бяха отказали поръчката, нямаше да се стигне до тук.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 02-12-11, 22:00
  2. хладилна техника за хр. магазин
    От d1mbo във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-02-11, 14:27
  3. Изкупуване на стара бяла техника
    От BerkStock във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 09-01-11, 14:33
  4. Веригата за черна и бяла техника Домо фалира
    От granity във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 18-02-10, 00:03
  5. Отговори: 1
    Последно: 26-10-09, 16:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе