Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 29

Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Наложи ми се да купя хладилник.
    Предвид, че живея на 4-ти етаж в стара сгррада без асансьор, основна задача беше да открия магазин, който предлага доставка до апартамента, а не до кота 0 официално. На много места проверих - навсякъде отговора беше - осигуряваме до кота 0, оттам нататък говорете си с шофьора! Луда работа и източни нрави.
    За щастие, оказа се, че има и нормален бял магазин и това е Технополис. Отгоре на всичко, доставката даже е безплатна.
    Вчера купих хладилника, днес момчетата ми го докараха. Интелигентни момчета, нито за миг не си направиха устата за пари, а нарамиха 75кг чудо и си го качиха.
    Да.. дадох им 30лв, на всеки от тримата по 10, но ги дадох с кеф накрая и без да бъда принуден да се пазаря.
    Оттук нататък - покупки на едра техника - само от Технополис.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #2

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    и в бургас РИТОНИ го носят до вас,НО.......................... в белите страни това е повече от нормално,даве ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Разбира се трябва да е задължително!
    Аз не съм шерп и трябва да имам вариант с допълнителна услуга, фигурираща в ценовата листа на търговеца за доставка до дома ми...
    Но в страната ни много неща трябва да са.... ама не са.
    Затова си позволих да пусна темата за Технополис. Учудвам се, че никой не го е споменал досега.

  5. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #4

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Наскоро с мой приятел качвахме двукрилен огромен хладилник до 6-ия етаж. Голям зор беше, отделно на всеки етаж хората имаха саксии, стари дограми и т.н. та преместихме целия вход. Със сигурност услугата на Технополис е добра. Аз също бих им дал някой лев или бих почерпил.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    21
    #5

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    В София всички магазини за техника го предлагат.
    "До вратата, ако има асансьор- безплатно.
    Ако няма, разбирате се с момчетата."

    При мен нямаха късмет, всичко се събра в асансьора, даже и хладилника.

    Моите уреди бяха от Зора

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    Наскоро с мой приятел качвахме двукрилен огромен хладилник до 6-ия етаж. Голям зор беше, отделно на всеки етаж хората имаха саксии, стари дограми и т.н. та преместихме целия вход. Със сигурност услугата на Технополис е добра. Аз също бих им дал някой лев или бих почерпил.
    Това и аз съм го правил и ще ти каже, че се носи по лесно от обикновен комбиниран хладилник. Има си дръжки за носене. Като се махнат двете врати влиза в асансьора и всичко става много лесно. Но определено не е нормално да си купиш такъв голям хладилник и да ти го стоварят пред входа и после сам да се оправяш. Хубаво е, че Технополис имат доставка до врата, но не всичко може да се купи от тях.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Цитат Първоначално публикувано от KraaaS
    В София всички магазини за техника го предлагат.
    "До вратата, ако има асансьор- безплатно.
    Ако няма, разбирате се с момчетата."
    Не, в София не го предлагат всички магазини, а само Технополис.
    Прочети внимателно темата...
    Разбирате се с момчетата за мен е всичко друго, но не и организирана от магазина безплатна доставка до врата...

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1
    #8

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    На мен техномаркет ми доставиха до вкъщи пералнята безплатно.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #9

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Техномаркет изрично доставят до кота 0, а не до апартамент на етаж? Уточни какво значи до вкъщи - къде живееш - в къща, апартамент?

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    3
    #10

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Брей кризата удари и големите фирми. Да вземат да си правят реклама по форумите... ц, ц, ц.....
    Само технополис мили Хора! Никой друг!

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #11

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Пич... за това безмислено мнение ли се регистрира... Къде видя някой да си прави реклама в тази тема?
    Аман!

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    И да беше реклама пак щеше да е добре. Така и Техномаркет може да почнат да носят до врата, а не да стоварват на улицата хладилник американски тип и да ти казват оправяй се. Ама като се замисля, petkata може да е от Техномаркет или Зора и затова да го е яд.

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #13

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Здравейте, тва за технополис е вярно, на мен ми качиха плазмата и печката (взеха старата) до 6-тия етаж. Обачеее и electron.bg ми качиха хладилника, преди 3 години и LCD-тo преди 2 (не продават Panasonic, иначе пак те щяха да качват).

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #14

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Странно за electron.bg. Аз исках оттам да купя хладилник и се обърнах към тях с конкретно питане - качват ли до етажа, но ми отговориха, че транспорта е само до кота 0.
    Така че, поне към момента, това не е официална услуга, която предлагат.

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #15

    Re:Технополис - единственият магазин за едра бяла техника с доставка до вратата!

    Или са си променили политиката или като са ме видяли 75 кила, им е станало жал
    А да вметна за Технополис. Докато изнасяха старата печка, тя се разпадна, обаче пичовете си я събраха и извозиха, евала за което
    Наздраве и весело посрещане

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 02-12-11, 22:00
  2. хладилна техника за хр. магазин
    От d1mbo във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-02-11, 14:27
  3. Изкупуване на стара бяла техника
    От BerkStock във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 09-01-11, 14:33
  4. Веригата за черна и бяла техника Домо фалира
    От granity във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 18-02-10, 00:03
  5. Отговори: 1
    Последно: 26-10-09, 16:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе