Искам да изкажа огромните си благодарности към тази фирма и най-вече към варненското им подразделение!
Преди няколко години си бях купил техен кухнески смесител от серията Тайлър и преди известно време се прецака механизма/главата на смесителя. Днес се обадих на телефона от сайта им, за да си го поръчам. Доста телефони навъртях, но накрая всичко уточнихме със служител от рекламния отдел на варненския им клон буквално с няколко думи. Та този смесител е с 5г. гаранция (при мен още важеше), казах кога и откъде съм го купил и ми беше заявено, че днес след обяд мога да отида да си взема въпросната резервна част от същия магазин, откъдето съм купил смесителя без да заплатя нито стотинка. Дори ми се обадиха да ми кажат, че вече е пристигнал
Няма как да не съм удовлетворен, защото преди да звъня по телефоните отидох в магазина, откъдето го купих и ми поискаха гаранционната карта или поне касовата бележка + да им занеса смесителя, а момчето от Варна ми го прати на доверие без да иска/пита за нищо друго

П.С. Рядко ми се случва да се впечатлявам от отношение и поведение на търговци, но този път останах очарован!
Браво Интеркерамик, продължавайте в същия дух и Ви пожелавам много доволни клиенти!!!