Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 87 от общо 87
Like Tree42Одобрявам

Климатици втора употреба в София - от къде?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #76

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Ти какво мислиш ча щереви вечно ще продават секън хен ли?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #77

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Ти какво мислиш ча щереви вечно ще продават секън хен ли?
    Не разбира се! Като съберат 1000лв. за моторетка, вероятно ще минат на Мидея.
    zzz одобрява това.

  4. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #78

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Чудя се на целокупния БГ народ (без 10% може би), които карат автомобили втора/трета/четвърта употреба.
    Ама така ще е. Ще продължим да джиткаме със стари коли, да ползваме използвани дрехи, климатици, перални, хладилници, телефони и т.н., докато заплатите не ни позволяват да имаме само нови.
    Велев, сам го каза, докато има търсене ще има и предлагане, ще се вдигат и цените и т.н. Пазара и законите го позволяват. Никой търговец на втора употреба нищо не е откраднал и не е допрял пистолет на главата на клиента, за да му продаде продукта си.
    Хайде със здраве и всеки да купува и ползва, това което иска...
    Kasap и zzz харесват това.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #79

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Тъй де. Повечето българи купуват втора употреба, защото нямат пари да си купят ново. Но с климатиците явно не е така. След като нов, хубав климатик струва около 2000 лв, как да дадеш 1000 лв за 10-годишен, пък ако ще да е с КОП 100.
    VeleV.Klima и aruba_man харесват това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #80

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    само дет някои малоумници махат новите и слагат стари.............не моа ги разбра.те хората не купуват К2У,щот са евтини(а те не са),ми щот да дават по-малко пари на БИРНИЦИТЕ и седят на топло.поне аз с моите дайкини не успях да докарам такива ниски сметки и комфорт.аз в моя магазин,стока която не харесвам-НЕ ПРОДАВАМ.

  7. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #81

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Аз ти казах лош избор на начална марка. А да не би магазина да ти е за стоки секънд хен?

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #82

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Добре де, защо ви боли толкова много? У нас си ги слагаме тия к2у, не ги слагаме у вас. Това е избора който сме си направили.
    Някои предпочитат Дайкин или Мидея, ма никой не злобее така. Хайде честит празник!
    Този пост е редактиран от Kasap; 14-02-14 в 23:52.
    Alexi, DUNDURMA и mirandi харесват това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #83

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    не велев иам невероятно хубава ЗАРЗАВАТЧИЙНИЦА и уважавам лоялните с мен хора,като не искам да им взема на всяка цена парите.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #84

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Чудя се ремонта на К2У като пара дали е съпоставим с цената им?Какво имам впредвид-вчера взимам от сервиз една сушилня Миле/взета втора употреба/ и за смяна на лагери сипнах 60лв.,докато за лек ремонт на купена нова сушилня почти двойни пари.Или за климите няма такава релевантност-парите са едни?

  12. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #85

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    само дет някои малоумници махат новите и слагат стари.............не моа ги разбра.те хората не купуват К2У,щот са евтини(а те не са),ми щот да дават по-малко пари на БИРНИЦИТЕ и седят на топло.поне аз с моите дайкини не успях да докарам такива ниски сметки и комфорт.аз в моя магазин,стока която не харесвам-НЕ ПРОДАВАМ.
    Колега прави ми впечетление че почти във всяка тема за избор на климатик ти скачаш с офертата за К2У и нищо друго.Нали се сещаш,че братя Щереви не могат да огреят цяла БГ,а 90% от търговците на К2У са пълни търгаши.Ти може да си изхвърлил европейките си,ама аз познавам човек който изхвърли японец и си купи мидея,понеже му писна да се занимава с техници,хора всякакви.Съгласен съм,че климите на 100в са по комфортни,ама да си го купиш НОВ,а не на 10г за 1000лв,всичко си има определен живот.Искам да ти кажа,че всеки правилно оразмерен климатик от среден клас нагоре си топли без проблем,не само климите на 100в!
    VanDan, dodo_pv, VeleV.Klima и 1 други харесват това.

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #86

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Добро утро. Ще помоля пишещите в темата да се придържат към заглавието, а то всеки може да го прочете. Който не може да вземе участие със съвет по добре да не пише. Иначе работата отива към триене на излишни мнения...
    mirandi одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #87

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Цитат Първоначално публикувано от JOKVN Виж публикацията
    Колега прави ми впечетление че почти във всяка тема за избор на климатик ти скачаш с офертата за К2У и нищо друго.Нали се сещаш,че братя Щереви не могат да огреят цяла БГ,а 90% от търговците на К2У са пълни търгаши.
    Точно в това е проблемът. Много хора в останалата част на България, четейки подобни хвалебствия за К2У се подлъгват и се хвърлят на местните търгаши, които в преобладаващата си част са откровени мошеници и им взимат парите без капка жалост. Шапка свалям на г-н Щерев и мисля да го потърся лично за предложение за клима за квартирата на дъщерята в Пловдив (сега има едно старо Нео). Но смея да твърдя, че той е от малкото фирми, които са изключение от правилото. Смело заявявам, че 80-90% от търговците на К2У (и друга техника 2У) продават абсолютни кошници и нямат нищо общо с професионализма на г-н Щерев. Положението е същото както при другите ни родни "отличници" - търговците на коли Н-та употреба ака Автоджамбази. Може и да попаднеш на сериозен, но процентът е много малък и всичко е късмет. Никак не ми се вярва да има достатъчно голяма бройка сносни предложения, които да стигнат за всички на пазара. То тогава нямаше да се продават нови или хората нямаше да ги изхвърлят.
    Този пост е редактиран от VanDan; 15-02-14 в 12:32.
    justify и Bivola харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. Втора употреба климатици - част 3
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5296
    Последно: 27-01-24, 17:36
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе