Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Избор на модел климатик?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    510
    #16

    Re: Избор на климатик?

    Цитат Първоначално публикувано от conrad
    Конвенционалните Мидея са с доста нисък клас, а инверторната която ми е по-джоба е само 9ка.А тя вероятно няма да затопля достатъчно.
    Виж какво съм писал тук: http://forum.setcom.bg/index.php/topic,32505.0.html и сам прецени дали ще те стопли....

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    95
    #17

    Re: Избор на климатик?

    Цитат Първоначално публикувано от ewgeny
    Ама ти хем искаш клас А, икономичен, пък хем не ти се дават много пари. Такава работа няма. Или дай повече пари за хубав инвертор, или си вземи конвенционален. Средна хубост е съмнително нещо.
    Ако ги имах парите с удоволствие бих си взел и за 2000лв. Цялата ми дилема е дали ако го взема добър конвенционален- ще издържи ли зимата да отоплява

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #18

    Re: Избор на климатик?

    От няколко години ползвам в службата конвенционален Дайкин (японски), тази зима и при -17*С пак работеше и отопляваше добре.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    510
    #19

    Re: Избор на климатик?

    Midea MSG12HR с фрион R22! Определено ще се справи повече от добре! Само не си го монтирай над главата! Аз отоплявам цяла зима стая 20 кв!

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #20

    Re: Избор на климатик?

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars
    Нещата са други при японските (говоря за истинските японски конвенционални климатици със захранване 100V) модели - от тях наистина има добри машини които вършат добра работа при ниски температури.
    Цитат Първоначално публикувано от blue1
    От няколко години ползвам в службата конвенционален Дайкин (японски), тази зима и при -17*С пак работеше и отопляваше добре.
    Не четеш какво ти пишем двамата с blue 1...И май гледаш с пренебрежение към тези машини. Не те агитираме, просто ти казваме истината. Преди 7 години монтирах на един авер конвенционално Fujitsu на 13 етаж, само си прави сметка какви ветрове го веят там и открито ти заявявам, че климатика и до сега работи без грешка - като си направя един обзор, открито мога да кажа че тази машина работи даже по добре от някой така наречени "инвертори"...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #21

    Re: Избор на климатик?

    за конвеционален fujitsu-general съм съгласен че работи по добре от евтините инвертори доказано е ако намериш парички го взимай без да се чудиш но samsung inverter никога невзимай през живота си ще го изхвърлиш сигорен съм вземи от новите midea на 410 конвеционални клас А на ниски цени са кажи на фирмата която ще го монтира да сложи и един нагревател за 50лв на тавичката и ще работи няма къда да иде

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Климатик Panasonic модел CS-E21CKE
    От dinana във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 10
    Последно: 19-12-14, 18:50
  2. КЛИМАТИК НАЦИОНАЛ ПАНАСОНИК МОДЕЛ CS-SGV-W
    От todorg във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 10
    Последно: 26-01-12, 21:06
  3. Най-подходящият модел климатик за 10 m² ?
    От vanko_na във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 11
    Последно: 25-11-09, 10:13
  4. Бюджетен модел климатик за 50 m²
    От pro във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 14-06-07, 11:25
  5. Какъв тип и модел климатик да си купя?
    От Fallen_Angel във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4
    Последно: 23-06-05, 19:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе