Резултати от 1 до 2 от общо 2

В търсене на добрия избор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #1

    В търсене на добрия избор

    Здравейте колеги, 3 дена вече чета сайта и савсем се омотах, инфото само потвърди видяното от мен в Япония,таз година прекарах 25 дена в Осака,...няма такава държава просто...

    След шумния провал на колективното ни маслено парно,..опря вапроса....а топло откаде,..

    Много модели много нещо тук, Реално вапроса ми е, за тези условия,какво, на базата на вашите познания.

    Място: Враца- зимата си е студ, има ситуации на седмици с тем под -7 дже или три, реално студ зимния период.

    Обект, кооперация на около 8 години, с външна изолация,някакъв XPS зелен.. апартамента вуншен(хол+ трапезария)и 2 спални.(отлиаво WC отдясно хола)

    Квадратура : хол+ трапезария към 45 кв.м спалня 1 - 14 кв.м спалня 2 - 16 кв.м

    харесал съм място на терасата,на завет, към 9 и нещо я огрява слънцето сутрин,(топлинка за климата) терасата е обща за 1 спалня и хола.
    Дилемата: 1 звер за хола и трапезарията и 1 за спалнята... или 1 външно тяло за 2 вътрешни....

    Моделите, японски, сега 100 или 200 v . незнам.. искам да ми е топло и на булката ,... мани бе немога в тоя студ да си прибера кандидатката ... искам нови модели и нови като година, и максимално електро ефективни,

    Дайте савет !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #2

    Re: В търсене на тояния избор ?

    мога да ти препоръчам за голямата стая AWYZ 14LB на Fujitsu/AWHZ на General/ ,а за спалните ASYA 09 LGC на Fujitsu/ASHA 09 LGC на General/.не са на 100Вт,на 220 са

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. най-добрия избор на телевизор до 800лв
    От apmil4ev във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-06-13, 18:40
  2. Nokia E63 или Е71 - кой е по-добрия избор?
    От soon във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 18
    Последно: 12-01-10, 15:50
  3. Кой е по-добрия избор?
    От Whiskey във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 15
    Последно: 24-07-04, 20:42
  4. Кой е по-добрия избор?
    От WarLord във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 08-03-04, 10:20
  5. Кой е най-добрия избор на монитор?
    От DaveMF във форум Общ - хардуер
    Отговори: 30
    Последно: 30-03-01, 12:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе