Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Добра 9-ка до 1000 лв.?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #16

    Re:Добра 9-ка до 1000 лв.?

    Цитат Първоначално публикувано от eddy
    Еми то по тая логика преди 100г не е имало антибиотици, баба ми е гледала на черно бял телевизор, баща ми се е редил по опашките като луд за кисело мляко, дай и ние да не пием антибиотици, да гледам черно бели ТВ, да ходим да се редим по опашките и тн. Иначе и баба ми не е била отгледана на климатик изобщо, а все пак всички знаете, че климатика развива гъбички, мухъл и тн, демек може и при климите плазмата да има значение за малките деца. На мен лекарката ми каза, ако може или колкото може по-малко детето да живее на климатик и да му слагам овлажнител в стаята, ако ползвам климатика.
    Подкрепям с две ръце.
    "По тая логика" селяните си стояха по селата, щото имаше гражданство. Сега с дисагите се тикат по университетите да стават вишисти и да се гражданеят.
    Ако всички селяни работеха като климатици Варна щеше да е като Токио .

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #17

    Re:Добра 9-ка до 1000 лв.?

    нещо май останах неразбран

    нямам нищо против технологиите, но съм против прекаляването с изнежването

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #18

    Re:Добра 9-ка до 1000 лв.?

    Вижте какво открих в раздел "Битова техника">Отопление>Други начини за отопление>Тема: "Климатици - митове и реалност":http://www.skn.ru/biblio.html. Мисля, че ще е интересно четиво за хората, които са пропуснали тази тема, но се интересуват от неща, свързани с климатиците. Най-интересната част, свързана с полемиката относно "плазмата", може да се прочете ето тук:http://www.skn.ru/biblio/conds_cleaners.html. Статиите са на руски. Но, не мисля, че това ще е пречка. Щом аз, "полу"селянче, говорещо на"миеку", незнайно как получило университетска степен, се справих криво-ляво с руския, не виждам причина някой от градската инджилерна енталагенция да не се оправи. А за по-малолитражните в главата(като мен ) искам да кажа, да не се опитват да превеждат с помощта на чичко Гугъл, че ще има "Изгубени в превода"

  5. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #19

    Re:Добра 9-ка до 1000 лв.?

    Преглеждам темите в руския сайт. Написани са увлекателно.

    Тази руска компания за продажба на климатици изглежда е избрала подхода за спечелване на клиента с честност при информирането му за възможностите на климатиците и всичките им там екстри, като всичко това се прави аргументирано.

    Изразяват аргументиран скептицизъм относно възможностите за очистване на въздуха дори и към марките, които продават. Цитат: "разные катехиновые, биофильтры и прочие мега-суперназвания"

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #20

    Re:Добра 9-ка до 1000 лв.?

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Така, че не мисля, че клиамтика е толкова вреден за едно дете.
    Подкерепям, напълно. Второто ми дете от бебе е гледано на климатик /справка-постовете ми преди 1.5година/, в стаята където спи има фуджик Е25Т - японец, базов модел без екстри, по-тих от двете саньота, които имам в другите 2 стаи / те имат УВ лампи и зеолитови филтри/. У дома нявсякъде е застлано с килими и пътеки, т.е. предпоставки за събиране на повече прах и бактерии, но проблеми - никакви. Това явно си зависи от самич човек /дете/, явно прекалено изнежените и гинетично обремени се подават далеч по-лесно на подобни "негативни" влиания.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Добра ли е цената?
    От izwerga във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 21-03-08, 10:38
  2. Коя видеокарта е по-добра?
    От slave във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-11-07, 22:40
  3. Коя микровълнова е по-добра
    От davinia във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 16
    Последно: 02-10-06, 22:33
  4. Коя конфигурация е по-добра ?
    От Yes във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 05-07-04, 00:27
  5. Коя антивирусна е най-добра
    От glarus във форум Общ - софтуер
    Отговори: 38
    Последно: 11-03-04, 21:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе