Резултати от 1 до 14 от общо 14

Избор на климатик до 1000лв с монтажа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Apr 2011
    Живее в
    GB
    Мнения
    66
    #1

    Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    Здравейте,предстои ми закупуване на климатик.Бюджета е 1000лв с монтажа.Стаята е 16 м2.Прозорците са с ПВЦ дограма.Стените са тухлени без изолация.Спрял съм се на този модел: FUJITSU ASY 12USB http://www.**********************/klim...2USB-127.html# .Според вас ще върши ли работа?Като модел дали са сполучливи?Доколко градуса може да топли зимата?До колкото прочетох му дават до -7,а след това какво става?Ако има и по-добри модели в този ценови диапазон ще съм ви много благодарен,ако ми предложите.Благодаря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #2

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от vaniosl
    Здравейте,предстои ми закупуване на климатик.Бюджета е 1000лв с монтажа.Стаята е 16 м2.Прозорците са с ПВЦ дограма.Стените са тухлени без изолация.Спрял съм се на този модел: FUJITSU ASY 12USB http://www.**********************/klim...2USB-127.html# .Според вас ще върши ли работа?Като модел дали са сполучливи?Доколко градуса може да топли зимата?До колкото прочетох му дават до -7,а след това какво става?Ако има и по-добри модели в този ценови диапазон ще съм ви много благодарен,ако ми предложите.Благодаря.
    Взимай го много добър e , ако питаш мен доплати си още 150лв и си вземи Fujitsu ASYA 12LGC

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #3

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    Panasonic TE9HKE - на промоция в техномаркет в момента .. много по класна машина от тия Фуджитсута е

  5. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #4

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    Спорд мен vaniosl , какъвто и инверторен да вземеш-все ще си по доволен, като начин на работа и комфорт,отколкото конвенционалния ASY 12USB,който си си харесал.Успех.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    130
    #5

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    Послушай Alexi, няма да сбъркаш.

  7. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #6

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    Фуджицу са мощни, но доста шумни и 2-те тела. Ако държиш на тихи тела-PANASONICA e по-добрия избор и също е на ниво. Но баш от Техномаркет не мисля, че е добре да го взимаш.Има доста оплаквания от техните сервизи за монтаж. Има доста фирми за монтаж, които се занимават само с това-по-добре такава фирма да ти го монтира.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    201
    #7

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    А какво ще кажеш за инверторно японче рециклирано .Можеш да се сдобиеш с невероятна машина на 5-6 години,която по параметри не отстъпва на новите даже по доб ри

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #8

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    Преди няколко дни монтирах едно 12LGC и човека изрази съжаление че не си е взел за спалнята такъв защото Панасоника 09DKE бил шумен и го гаси защото не може да спи. А при Фуджито има и режим quiet при който почти нищо не се чува.
    Не че Панасоника е лош все още не съм имам оплаквания от тях но са малко продажбите му.

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #9

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    LGC за спалня ? ако си глух може ...

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #10

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    LGC за спалня ? ако си глух може ...
    Alexi .......
    p.s Alexi не лъжете човека Панасоника няма да издържи под -5 градуса , ако ще го взима само за лятото става.....

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #11

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    Илийка аз 6-та зима се топля с подобен модел ,не говоря празни приказки за разлика от тебе .. издържа си под -5 че и под -15 като стой та гледай ,и за разлика от ЛГЦ външното не се опитва да излети от стойките ,няма шуртене на фреони пукане на пласмаси бълбукане тракаща втулка на първата зима още и т.н. .. отделно има много повече екстри ,просто машината е по висок клас от ЛГЦ .. някой горе пита дали е с ТРВ - да .

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #12

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    Илийка аз 6-та зима се топля с подобен модел ,не говоря празни приказки за разлика от тебе .. издържа си под -5 че и под -15 като стой та гледай ,и за разлика от ЛГЦ външното не се опитва да излети от стойките ,няма шуртене на фреони пукане на пласмаси бълбукане тракаща втулка на първата зима още и т.н. .. отделно има много повече екстри ,просто машината е по висок клас от ЛГЦ .. някой горе пита дали е с ТРВ - да .
    Добре бе Alexi аз имам и LGC и LCC външното не се опитва да излети от стойките ,няма шуртене на фреони и т.н нито тракаща втулка само при LCC има пукане на пластмаси но това е стар модел и не се прави от доста години.....
    p.s Монтирани два панасоника в София под -5 не ги търси.....

  16. ya
    ya е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    284
    #13

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    Ако наистина целта е по 1000 с монтажа вземи си ГРИИ с ДАЙКИН компресор, http://www.gree-air.ru/catalogue/3/itemid__208.html , на тези може да се вярва.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #14

    Re:Избор на климатик до 1000лв с монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от vaniosl
    Здравейте,предстои ми закупуване на климатик.Бюджета е 1000лв с монтажа.Стаята е 16 м2.Прозорците са с ПВЦ дограма.Стените са тухлени без изолация.Спрял съм се на този модел: FUJITSU ASY 12USB http://www.**********************/klim...2USB-127.html# .Според вас ще върши ли работа?Като модел дали са сполучливи?Доколко градуса може да топли зимата?До колкото прочетох му дават до -7,а след това какво става?Ако има и по-добри модели в този ценови диапазон ще съм ви много благодарен,ако ми предложите.Благодаря.
    _________________________________________________


    Цитат Първоначално публикувано от mvarbanov
    А какво ще кажеш за инверторно японче рециклирано .Можеш да се сдобиеш с невероятна машина на 5-6 години,която по параметри не отстъпва на новите даже по доб ри
    +1
    Примерно това, това или това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на 40''LED TV до 1000лв
    От vankicha във форум Телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 02-12-14, 17:09
  2. Избор на ТВ до 1000лв
    От adzkata във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 10-10-13, 15:07
  3. И поредната тема за климатик около 1000лв.
    От iridiumsub във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 48
    Последно: 12-10-11, 13:32
  4. Неинверторен климатик за отопление до към 750 лв. с монтажа
    От demoman във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 23
    Последно: 28-06-11, 19:49
  5. Избор на климатик до 650 лв. без монтажа!
    От zillius във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 31-12-09, 16:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе