Резултати от 1 до 7 от общо 7

Климатикът не е работил от една година = ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    23
    #1

    Климатикът не е работил от една година = ?

    Здравейте, да ви попитам ако климатикът не е работил дълго време, 6 месеца, година и повече, изобщо не е бил пускан, иначе си стои постоянно включен в тока. Просто не се ползва стаята, в която е климатика. Има ли проблем за него? Нещо ще му стане ли? До последно си е работил без проблеми. Като марка по спомен - hitachi.

  2.  
     
  3. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #2

    Re:Климатикът не е работил от една година = ?

    Нищо няма да му стане. Но когато няма да го ползваш дълго време, го изключи напълно от захранването защото климатикът пак консумира някакви ватове, докато е на стендбай. Може и 5 лева на месец да лапа.

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #3

    Re:Климатикът не е работил от една година = ?

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    Нищо няма да му стане. Но когато няма да го ползваш дълго време, го изключи напълно от захранването защото климатикът пак консумира някакви ватове, докато е на стендбай. Може и 5 лева на месец да лапа.
    Ако е през зимата за месеците декември-март не слушай съвета на aruba_man, защото през зимата трябва да е включен.



    П.П. а пък знам ли???Все пак това е хитачи

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #4

    Re:Климатикът не е работил от една година = ?

    Няма такова нещо, ако няма да го ползваш зимата го изключвай смело. Лошо е ако решиш в някой голям студ да го пуснеш, иначе няма проблеми.

  6. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #5

    Re:Климатикът не е работил от една година = ?

    Ами ако човека има 4-5 имота и се е климатизирал навсякъде, малко скъпо ще му излиза да ги пуска всичките. По-евтино ще му излезе да се отоплява с ирландско уиски.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1316531076[/time]_________________________________________________

    Аз Хитачито съм го пускал при -10, тръгна си от раз и за 24 часа си достигна зададеното, 23 градуса, в смисъл аз след 24 часа се върнах, може и по-рано да ги е постигнал. Голяма сила е Хитачи.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #6

    Re:Климатикът не е работил от една година = ?

    Направи го още няколко пъти и да си отдъхнем от твърденията ти за голямата сила.

  8.  
     
  9. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #7

    Re:Климатикът не е работил от една година = ?

    Дори и да издаде багажа, то си изби три пъти парите, веднага го давам за скрап и слагам подов Дайкин, ама си бачка гада, не ще да се предава. Голямо животно излезе.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 26-05-11, 19:41
  2. Климатикът ми не топли при -5 градуса
    От imegogo във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 139
    Последно: 26-02-09, 16:37
  3. Някой да е работил с програмата Mathematica.
    От DerekMTN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 29-11-06, 21:17
  4. След една година борба вече питам
    От jiro във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 06-11-03, 23:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе